Decembrový dvojnásobok Insiders bodov na predvianočné nákupy

Svižné vianočné nakupovanie práve dostalo novú dimenziu pre všetkých milovníkov LEGO! Ak ešte zháňate posledné vianočné darčeky, alebo ste nákupy doteraz odďaľovali, máme pre vás skvelú správu. Medzi 8. a 12. decembrom ponúka LEGO možnosť získať dvojnásobné body Insiders na všetky nákupy cez oficiálnu LEGO stránku.

Dvojnásobné body LEGO Insiders

Členovia LEGO Insiders majú teraz príležitosť získavať dvojnásobné body za každý nákup v LEGO obchode. Táto akcia platí nielen online, ale aj v oficiálnych kamenných obchodoch. Stačí, ak svoju kartu LEGO Insiders alebo e-mailovú adresu pripojenú k nej poskytnete pri nákupe, a všetky body budú automaticky pripísané na váš účet.

Dvojnásobné body sú k dispozícii od 8. do 12. decembra a predstavujú ekvivalent 10% cashbacku, ak svoje body vymeníte za LEGO poukážky. To znamená, že môžete urobiť ešte viac nákupov alebo darovať LEGO sety svojim blízkym, a zároveň získať skvelé výhody.

Táto akcia prichádza len krátko po úspešnom Insiders víkende od LEGO Group, ktorý priniesol obrovské množstvo odmien a skvelých ponúk. Je to ideálna príležitosť na kúpu niektorého z nových setov, ktoré vyšli na začiatku decembra. Je tu napríklad nový set pre fanúšikov železníc 21344 Vlak Orient Express, 10326 Prírodovedné múzeum alebo 10329 Miniatúrne rastliny. Všetky dôležité informácie o setoch vychádzajúcich v decembri nájdete v tomto článku.

Ako bonus k dvojnásobnej porcii Insiders bodov je tu stále možnosť získať dva krásne vianočné darčeky k nákupu. 40603 Zimná jazda na koči získa každý, kto nakúpi od 1. do 14. decembra v LEGO obchode za aspoň 150 € a 40604 Sada vianočných ozdôb je k dispozícii pri nákupe v hodnote 70 € a viac.

40603 Zimná jazda na koči
40603 Zimná jazda na koči
40604 Sada vianočných ozdôb
40604 Sada vianočných ozdôb

Posledná informácia sa týka doručenia tovaru. LEGO deklaruje, že pri objednávkach tovaru do 19.12.2023 do 14:00 bude tovar pri výbere štandardného doručenia doručený do Vianoc.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *