Nový set LEGO® Super Mario 71426 Piraňová rastlina

LEGO® sa už pred nejakým časom pustilo do vydávania setov s tématikou Super Mario. Teraz nám ale po prvýkrát prinášajú úhlavného nepriateľa inštalatérov Mária a Luigiho. Nový set s číslom 71426 Piraňová rastlina je určený pre dospelých a prinesie do vašej zbierky jedného z Mariových najznámejších nepriateľov – Piraňovú rastlinu ktorá vychádza z kanalizácie von. V tomto článku sa pozrieme na podrobnosti tohto nového setu, vrátane jeho ceny, vzhľadu a dostupnosti.

LEGO Super Mario 71426 Piraňová rastlina
LEGO® Super Mario 71426 Piraňová rastlina

Set Super Mario 71426 Piraňová rastlina bude dostupný pre fanúšikov najznámejšieho inštalatéra od 6. novembra 2023 v oficiálnom LEGO® obchode za cenu 64,99 €. Za túto sumu dostane nový majiteľ spolu 540 dielikov z ktorých si môže postaviť vyše 23 cm vysokú a 11 cm širokú rastlinu z LEGO® kociek.

LEGO Super Mario 71426 Piraňová rastlina
LEGO® Super Mario 71426 Piraňová rastlina

LEGO® Piraňová Rastlina bola pečlivo navrhnutá tak, aby s vernosťou zachytila vzhľad tohto ikonického nepriateľa z herného sveta Super Maria. S týmto setom môžete oživiť túto smrteľnú rastlinu v celej jej nádhere. Model obsahuje pohyblivú hlavu, ústa, stonku a listy. Stane sa vynikajúcim doplnkom vášho stolu, police alebo vytríny.

LEGO Super Mario 71426 Piraňová rastlina
LEGO® Super Mario 71426 Piraňová rastlina

Je dôležité poznamenať že LEGO® Piraňová Rastlina nemá žiadne digitálne hratelné funkcie. Ide o čisto dekoratívny set, ktorý vám poskytne krásny vizuálny zážitok. Pre fanúšikov, ktorí hľadajú stavebný projekt, ktorý si môžu postaviť a potom si ho vystaviť, je tento set ideálnou voľbou.

LEGO® Piraňová Rastlina tak pokračuje v úspešnej sérii produktov Super Mario, ktoré boli určené pre dospelých fanúšikov. Patrí medzi ne aj minuloročný set 71411 Všemocný Bowser. V porovnaní s inými produktmi tejto série je nová Piraňová Rastlina cenovo dostupnejšia, čím sa stáva atraktívnou voľbou pre všetkých, ktorí milujú stavebné zážitky spojené s týmto populárnym herným svetom.

LEGO Super Mario 71426 Piraňová rastlina
LEGO® Super Mario 71426 Piraňová rastlina

Podrobnosti

  • Číslo setu: 71426
  • Vek: 18+
  • Počet dielikov: 540
  • Počet minifigúrok: 0
  • Dátum vydania: 6. November 2023
  • Oficiálna predajná cena: 64,99 €

LEGO® Super Mario 71426 Piraňová rastlina

Nový set LEGO® Super Mario 71426 Piraňová rastlina je určený pre dospelých fanúšikov, ktorí milujú kombináciu LEGO® stavebného zážitku a sveta Super Maria. S nízkou cenou a atraktívnym vzhľadom ide o skvelý doplnok do každej zbierky LEGO® kociek. Nezabudnite si túto novinku poznačiť v kalendári a pridať ju do svojej kolekcie. Dostupná bude už od 6. novembra 2023.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *