LEGO 40591 Mini Hviezda Smrti II Darček k Nákupu

Hlavný darček k nákupu (GWP – Gift with Purchase) ku tohtoročnému Star Wars dňu je odhalený. Je ním zmenšený model Imperiálnej základne pod označením 40591 Hviezda Smrti II ktorý prichádza pri výročí 40 rokov od uvedenia filmu Návrat Jediho.

LEGO Star Wars 40591 Hviezda Smrti II
LEGO Star Wars 40591 Hviezda Smrti II

Tento darčekový set bude dostupný iba pri nákupe v oficiálnom LEGO obchode v období od 1. do 7. Mája ako darček k nákupu. Doposiaľ nebola oficiálne oznámená suma potrebná na získanie tohto darčeku, očakáva sa niekde na úrovni $150 / 150€.

LEGO Star Wars 40591 Hviezda Smrti II

Set sa skladá z 289 dielikov a zobrazuje druhú verziu deštrukčnej imperiálnej zbrane. Nájdeme tu zmenšený detail Trónnej siene a ničivý zelený laser ktorý Hviezda Smrti vystreluje.

LEGO Star Wars 40591 Hviezda Smrti II

Set sa nachádza na stojane s plaketou oznamujúcou 40-te výročie uvedenia filmu Hviezdne Vojny – Epizóda 6 s podtitulom Návrat Jediho.

Pre všetky informácie o dni Star Wars – May the 4th sleduj oficiálne LEGO stránky kde nájdeš tak darčeky k nákupu ako aj nové Star Wars sety ktoré vychádzajú na začiatku Mája.

LEGO Star Wars 40591 Hviezda Smrti II

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO.

Pre všetky novinky z LEGO sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *