LEGO® Black Friday a LEGO Insiders víkend 2023

Spoločnosť LEGO® nám priniesla nové informácie ohľadom tohtoročných sviatkov nakupovania ktorými sú LEGO® Insiders víkend, Čierny piatok (Black friday) a tiež Kyberpondelok (Cyber monday).

Bolo pravdepodobné že tak ako už niekoľko rokov býva zvykom, aj tento rok sa môžme tešiť na Čierny piatok v oficiálnom LEGO® obchode. Zatiaľ sme ale nemali informáciu o presnom dátume. Dnes už ale vieme že udalosť Čierny piatok (Black friday) sa odohrá od 24.11. do 27.11.2023. S veľkou pravdepodobnosťou sa teda aj tento rok dočkáme zľavnených setov, špeciálnych ponúk a odmien pre členov programu Insiders.

LEGO Black Friday 2023

Čo je Čierny piatok?

Čierny piatok tradične symbolizuje začiatok sezóny vianočných nákupov v Amerike, odkiaľ sa postupne rokmi rozšíril a udomácnil aj v Európe a na Slovensku. Je to jedna z najlepších príležitostí na nákup vianočných darčekov v zaujímavých zľavách aj keď na Slovensku sa začal zneužívať a veľa predajcov umelo navyšuje ceny produktov aby pôsobili že sú zľavnené aj keď v realite nie sú.

Kedy sa začína LEGO Čierny piatok?

Udalosť LEGO® Čierny piatok sa odohrá cez víkend v termíne od 24. novembra do 27. novembra 2023 na ktorý nadväzuje Kyberpondelok.

Ako môžem využiť LEGO Čierny piatok?

LEGO® Čierny piatok ponúkne aj tento rok zľavy na stavebnice, špeciálne ponuky a odmeny pre členov Insiders.

Okrem Čierneho piatku sa môžeme tešiť aj na udalosť zvanú LEGO® Insiders víkend. So zmenou názvu z VIP programu na LEGO® Insiders aj tu prebehla zmena názvu. Pôvodný názov bol minulý rok LEGO® VIP víkend. V podstate sa ale jedná o podobnú udalosť ako minulý rok. Môžeme teda očakávať zľavy na stavebnice, darčeky k nákupom a dvojnásobok Insiders bodov.

Kedy prebieha víkend programu LEGO Insiders?

Tento rok sa odohrá LEGO® Insiders víkend v termíne 18. a 19. novembra. Jedná sa o víkend pred akciami Čierny piatok a Kyberpondelok.

Ako sa získavajú body v programe LEGO Insiders?

Body LEGO® Insiders sa získavajú napríklad za nákup stavebníc v oficiálnom LEGO® obchode, účasť na prieskumoch, návšteva LEGO® Facebookovej stránky alebo odporučenie známym a priateľom.

Je víkend LEGO Insiders to isté ako LEGO VIP víkend?

Áno, LEGO® Insiders víkend je to isté ako LEGO® VIP víkend. Jediná zmena nastala pri zmene názvu programu z LEGO VIP na LEGO® Insiders.

Bohužiaľ oficiálne stránky sú zatiaľ skúpe na viac informácií ohľadom udalostí Čierneho piatku a Insiders víkendu takže si musíme ešte chvíľu počkať.

LEGO Cyber Monday 2023

Čo je Kyberpondelok?

Kyberpondelok (Cyber monday) je prvý pondelok nasledujúci po Čiernom piatku. Prináša fanúšikom ďalšiu šancu a príležitosť kúpiť dokonalý darček v predstihu a vyhnúť sa tak predvianočnému zhonu.

Ktorý deň pripadá na Kyberpondelok?

Kyberpondelok pripadá na 27. novembra 2023 ale Kybertýždeň potrvá až do konca týždňa.

Pre každého kto sa nevie dočkať spomínaných udalostí je stále možnosť na dvojnásobok Insiders bodov za nákup LEGO® stavebníc v oficiálnom LEGO® obchode. Plus je k dispozícii darček k nákupu stavebníc v hodnote aspoň 150 € LEGO® 40596 Magické Bludisko. Predchádzajúce darčeky k nákupu sú už v Európe vyčerpané.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *