LEGO® spolupráca s Fortnite oficiálne ohlásená

Očakávanie fanúšikov sa konečne stalo skutočnosťou, pretože LEGO® Fortnite je teraz tu! Táto nová hra prichádza ako výsledok dlhodobého partnerstva medzi LEGO® Group a Epic Games, a ponúka hráčom úplne nový zážitok z hrania počítačových hier. Nový herný mód v rámci hry Fortnite je dostupný od 7. decembra. Jedná sa survival hru so stavaním v štýle Minecraft, ktorá je ale zasadená do Fortnite prostredia. Mód je zadarmo priamo v hre Fortnite a je dostupný na všetkých platformách.

K tomu všetkému pribudol aj nový trailer. Ten odhaluje prvé zábery z hrania tohto nového režimu. Minifigúrky môžeme vidieť pri konštruovaní rôznych budov, ničení domov, jazdení v automobiloch, pestovaní plodín, výrobe rôznych predmetov a nástrojov, boji s nepriateľmi alebo prieskume rozsiahlej krajiny.

Gameplay trailer na LEGO® Fortnite

Herný režim bol prvýkrát predstavený na udalosti Big Bang. Aktuálne je už dostupný v hre Fortnite, čo umožňuje hráčom z celého sveta objaviť jedinečný online svet LEGO® Fortnite. Tento nový režim je koncipovaný ako survival dobrodružstvo s rozsiahlymi, otvorenými svetmi vytvorenými priamo v rámci hry Fortnite.

Jedným z výrazných prvkov je možnosť výberu obľúbených postáv z Fortnite, vrátane Brite Bomber, Cuddle Team Leader, Fishsticks a ďalších, ktoré sú pretvorené v podobe minifigúrok v štýle LEGO® Outfits. Hráči môžu zbierať jedlo a zdroje, vytvárať predmety, bojovať sami alebo v skupinách s priateľmi až do siedmich hráčov. K tomu môžu budovať útočiská na obranu a získavať pomoc od miestnych NPC dedinčanov.

LEGO Fortnite
LEGO® Fortnite

Podobne ako v Minecrafte, kľúčovým prvkom zážitku z LEGO® Fortnite je prežitie noci v jednom kuse. Dajte si pozor na obrovské vlky, hordy kostlivcov a iné príšery z kociek. Hráči sa môžu vydať aj do hlbokých jaskýň, aby objavili vzácne zdroje, skryté oblasti a silnejších nepriateľov, vrátane hrozivých obrov.

LEGO Fortnite
LEGO® Fortnite

Zástupcovia LEGO® Group a Epic Games potvrdili, že toto je iba začiatok cesty s LEGO® Fortnite, a že sa môžeme tešiť na nové tvorby svetov, herné prvky a ďalšie LEGO® štýlové oblečenie v roku 2024.

Ak chcete túto vzrušujúcu novinku vyskúšať, LEGO® Fortnite je teraz k dispozícii na hranie zadarmo (po aktualizácii hry) na platformách PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch a PC. Pripojte sa k dobrodružstvu a začnite svoju cestu vo svete LEGO® Fortnite!

LEGO Fortnite
LEGO® Fortnite
LEGO Fortnite
LEGO® Fortnite
LEGO Fortnite
LEGO® Fortnite
LEGO Fortnite
LEGO® Fortnite

Nezabúdajte, že v mesiaci December máme možnosť získať Darčeky k nákupomOd 1. do 14 decembra nám LEGO® pripravilo dva vianočné darčeky a to 40603 Zimná jazda na koči a 40604 Sada vianočných ozdôb.

Najkrajšie sviatky v roku sa nezadržateľne blížia a s nákupmi vianočných LEGO® darčekov nám pribalia aj dva úplne nové40603 Zimná jazda na koči dostanete zadarmo pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode aspoň za 150 € a 40604 Sada vianočných ozdôb je dostupná pri nákupe v hodnote viac ako 70 €.

Od 1. decembra sú v ponuke aj nové LEGO® sety vďaka ktorým sa kvalifikujete na získanie oboch darčekov k nákupu. Takže ak plánujete kúpu 21344 Vlak Orient Express10329 Miniatúrne rastliny alebo 10326 Prírodovedecké múzeum, k týmto setom dostanete aj Darček k nákupu.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *