LEGO® Marvel 76250 Wolverinove Adamantiové Pazúry Predstavené!

S nadšením Vám predstavujem nový článok, ktorý sa zameriava na najnovší prírastok do série LEGO® Marvel – set 76250 Wolverinove Adamantiové Pazúry (Wolverines Adamantium Claws)!

LEGO® Marvel - set 76250 Wolverinove Adamantiové Pazúry
LEGO® Marvel - set 76250 Wolverinove Adamantiové Pazúry

Oficiálny LEGO® obchod odhalil tento úžasný set, ktorý je inšpirovaný Marvelom a populárnou sériou X-Men 97. Uvedenie na trh bolo naplánované na 1. augusta 2023 čiže v čase vydania článku je set už dostupný.

Set má cenovku nastavenú na 74,99 € a za túto cenu dostaneme krabicu s celkovým počtom 596 dielikov. Čiže pomer počtu dielikov za túto cenu nie je najlepší ale na to si musíme pomaly zvykať. Väčšina nových setov z roku 2023 a ďalšie ktoré postupne prichádzájú, sa budú predávať už za zvýšené ceny.

LEGO® Marvel - set 76250 Wolverinove Adamantiové Pazúry

Samotný set obsahuje Wolverinovu modrú rukavicu s vystrčenými pazúrmi, ktoré zanechávajú nezabudnuteľný dojem ikonického vzhľadu Logana.

Tento model sa teda pridáva do kolekcie ďalších predmetov a heliem zo sveta Marvel, ako sú napríklad Iron Manova helma, Helma Star-Lorda, Thorovo Kladivo Mjolnir, Venom, Carnage alebo Štít Kapitána Ameriky.

LEGO® Marvel - set 76250 Wolverinove Adamantiové Pazúry

Môžeme sa zhodnúť, že dizajn tohto setu je pôsobivý svojou jednoduchosťou – modrá rukavica stisnutá v päsť s vystrčujúcimi sa pazúrmi z Wolverinovej ruky. Presne to však robí tento set autentickým a zaujímavým kúskom pre zberateľov a fanúšikov LEGO Marvelu.

Model ruky obsahuje 3 pohyblivé prsty a 3 polohovateľné pazúry. V krabici taktiež nájdeme stojan na ruku a popisnú tabuľku s nálepkou.

Dokončený model meria 37 cm na výšku, 14 cm na šírku a 9 cm do hĺbky.

LEGO® Marvel - set 76250 Wolverinove Adamantiové Pazúry

Čo sa týka dostupnosti, set 76250 Wolverinove Adamantiové Pazúry bude možné zakúpiť od 1. augusta 2023 na oficiálnej stránke LEGO®, v miestnych obchodoch LEGO® a vo väčšine hračkárstiev.

Ak Vás zaujal tento set a vy si ho chcete pribaliť do svojej zbierky, nezabudnite, že od 1. augusta 2023 je dostupný v oficiálnom LEGO® obchode.

LEGO® Marvel - set 76250 Wolverinove Adamantiové Pazúry

Podrobnosti

  • Číslo setu: 76250
  • Vek: 18+
  • Počet dielikov: 596
  • Dátum vydania: 1. August 2023
  • Oficiálna predajná cena: 74,99 €

Takže si poznačte dátum v kalendári a pripravte sa na ďalšiu LEGO® stavebnicu, ktorá vás vtiahne do sveta X-Men a akcie plnej zábavy!

LEGO Marvel 76250 Wolverinove Adamantiové Pazúry

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *