Nový LEGO® STAR WARS set 75357 Ghost a Phantom II zo Seriálu Ahsoka!

Pre všetkých nadšencov Star Wars Rebels je tu skvelá novinka! LEGO® práve oficiálne odhalilo prvú stavebnicu LEGO® Star Wars založenú na nadchádzajúcom televíznom seriáli Ahsoka.

LEGO STAR WARS 75357 Ghost & Phantom II
LEGO STAR WARS 75357 Ghost & Phantom II

Stavebnica s označením 75357 Ghost & Phantom II je určená pre fanúšikov Star Wars Rebels ale aj všetkým ostatným milovníkom Hviezdnych Vojen a predstavuje skvelý spôsob, ako prežiť dobrodružstvá svojich obľúbených postáv.

Táto nová stavebnica obsahuje pôsobivých 1 394 dielikov a jej dátum vydania je naplánovaný na 1. september 2023, len krátko po premiére novej televíznej série Ahsoka na Disney+ dňa 23. augusta 2023.

LEGO STAR WARS 75357 Ghost & Phantom II

Okrem samotného modelu Ghost & Phantom II nájdeme v krabici aj 5 minifigúrok, medzi nimi Generálku Heru Syndullu, poručíka Beytu, Jacena Syndullu, prvého dôstojníka Hawkinsa a dokonca aj druhého najznámejšieho astromecha hneď po R2-D2, Choppera (C1-10P).

Minifigúrky

Aj keď sa táto zostava minifigúrok nemôže porovnať s niektorými predošlými setmi Ghost a Phantom, v ktorých chýba napríklad postava Zeba Orreliosa, je stále veľmi zaujímavá. 

V novom Ahsoka seriáli prichádzajú niektoré úpne nové postavy ako napríklad Jacen Syndulla, syn Hery a Kanana Jarrusa. A čo je ešte zaujímavejšie, LEGO® sa rozhodlo znovu vydať model Ghost a The Phantom, ktoré sú momentálne jednými z najvyhľadávanejších LEGO® Star Wars stavebníc zo série Rebels.

LEGO STAR WARS 75357 Ghost & Phantom II

Porovnanie so setmi LEGO® STAR WARS 75053 The Ghost a 75170 The Phantom

Predchádzajúce modely Ghosta a Phantoma mohli byť dokonca spojené do jedného modelu. Tento nový set z roku 2023 obsahuje obidve lode takže bude zaujímavé porovnanie starších setov s týmto novým.

LEGO STAR WARS 75053 The Ghost
LEGO STAR WARS 75170 The Phantom

Od premiéry pôvodnej stavebnice LEGO® STAR WARS 75053 The Ghost uplynulo už 9 rokov a od vydania LEGO® STAR WARS 75170 The Phantom uplynulo 6 rokov. Teraz je tu táto nová verzia, ktorú si budeme môcť porovnať so svojimi predchodcami.

V tejto novej stavebnici by malo byť niekoľko zaujímavých stavebných techník, napríklad použitie radu sivých dielikov so štítkami, čo prinesie nový zážitok pre fanúšikov aj majiteľov pôvodného Ghosta.

LEGO STAR WARS 75357 Ghost & Phantom II

S ohľadom na takmer legendárny status pôvodných LEGO® Ghost a Phantom stavebníc je veľmi pravdepodobné, že táto nová verzia sa bude predávať neuveriteľne dobre, najmä ak bude nová televízna séria Ahsoka prijatá pozitívne. 

Vzhľadom na perfektne zachytený vzhľad Ghosta a silné zaujatie LEGO® pri tejto stavebnici môžeme očakávať, že sa stane jednou z najpopulárnejších stavebníc LEGO® Star Wars v roku 2023.

LEGO STAR WARS 75357 Ghost & Phantom II
LEGO STAR WARS 75357 Ghost & Phantom II
LEGO STAR WARS 75357 Ghost & Phantom II
LEGO STAR WARS 75357 Ghost & Phantom II

Ak ste fanúšikom Star Wars Rebels a obľubujete LEGO® stavebnice, tento nový set Ghost & Phantom II je pre vás. Svojimi prepracovanými detailami a autenticitou sa stane skvelým doplnkom vašej zbierky. 

Tešte sa na 1. septembra 2023, kedy bude možné túto stavebnicu získať. Bude to skvelý spôsob, ako sa vrátiť do sveta Rebels a zažiť vzrušenie novej televíznej série Ahsoka s vašimi obľúbenými postavami!

LEGO STAR WARS 75357 Ghost & Phantom II
LEGO STAR WARS 75357 Ghost & Phantom II

Podrobnosti

  • Číslo setu: 75357
  • Vek: 10+
  • Počet dielikov: 1394
  • Počet minifigúrok: 5 (Generál Hera Syndulla, Poručík Beyta, Jacen Syndulla, Prvý dôstojník Hawkins, Droid Chopper)
  • Dátum vydania: 1. September 2023
  • Oficiálna predajná cena: 169,99 €

3D Video nového LEGO® STAR WARS 75357 Ghost a Phantom II

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *