Star Wars Celebration ponúklo trailer na nový seriál Ahsoka a nové LEGO sety!

Trailer na nový seriál Star Wars: Ahsoka nám ponúka pohľad na starých známych hrdinov zo sveta Hviezdnych vojen ako aj nové postavy, ktorých osudy sme mohli zatiaľ sledovať iba v animovanej podobe.

Star Wars: Ahsoka Teaser Trailer

Star Wars Celebration 2023 ponúkol aj prvú ochutnávku projektu o Ahsoke Tano, padawanovi Anakina Skywalkera, ktorej príbeh budeme sledovať v období po seriáloch Star Wars: Clone Wars a Star Wars: Rebels.

Seriál by mal začať niekedy v priebehu leta 2023, pravdepodobne to bude v mesiaci August.

V traileri sme videli množstvo zaujímavých postáv ako napríklad hrdinov zo seriálu Star Wars: Rebels. Vidíme tu stretnutie Ahsoky so Sabine Wren, ukáže sa nám aj Hera Syndula a Chopper, Ezra Bridger a hlavným záporákom bude Grand Admiral Thrawn.

LEGO k príležitosti tohto seriálu plánuje vydať aj nové LEGO sety.

75357 The Ghost

LEGO by podľa neoverených informácií malo vydať druhý set lode rebelov Ghost (prvýkrát bol set vydaný v roku 2014). Určite bude tento set obsahovať minifigúrky Hery a Choppera, ktorých sme videli v najnovšej ukážke. Hovorí sa aj o prítomnosti syna Hery Jacena Syndullu a Quarrieho.

Loď Ghost
Loď Ghost

Set bude pravdepodobne obsahovať 1394 dielikov a pravdepodobne bude stáť 169,99€. Podľa dostupných informácií je dátum vydania setu September 2023.

75362 Ahsokas T6-Shuttle

Ako napovedá názov seriálu, k uvedeniu príbehu o Ahsoke Tano asi príde aj set ktorý bude znázorňovať loď ktorú Ahsoka používa. Jedná sa o model T6. Set by mal obsahovať 599 kociek a cena by mala byť 69,99€.

Loď T-6
Loď T-6

Čo sa týka minifigúrok, môžeme očakávať upravenú novú verziu Ahsoky, hovorí sa o prítomnosti Sabine Wren, robota z traileru Huyanga a jednej figúrke zloducha na štýl Inkvizítora. Tento set by mal tiež vyjsť niekedy v mesiacoch August-September.

Všetky informácie su neoverené a treba ich brať s rezervou. LEGO určite uvedie viacero rôznych setov k novému seriálu o Ahsoke Tano a my sa môžeme iba tešiť na to čo nám LEGO dizajnéri pripravia.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO.

Pre všetky novinky z LEGO sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *