STAR WARS Jedi Survivor Hra Vychádza už 28. Apríla 2023!

Už za približne päť týždňov vychádza nová Star Wars hra a to druhé pokračovanie príbehu Cal Kestisa ktoré dostalo názov Jedi Survivor. Príbeh sa bude odohrávať približne päť rokov po udalostiach z prvej hry.

Už prvý trailer nám potvrdil že okrem Cal-a sa vráti aj Cere Junda. Dnes, 20. Marca 2023 vyšiel nový oficiálny príbehový trailer, ktorý nám potvrdil návrat okrem Cal Kestisa, jeho verného droida BD-1 a Cere uvidíme aj ostatných z posádky lode Mantis a to Merrin a Greeza.

Z dostupných trailerov je zjavné, že sa hrdinovia z posádky Mantisu v druhej hre za päť rokov zmenili a pravdepodobne sa ich cesty aj rozdelili. Na to, či sa dajú znova dokopy v boji proti zlu dostaneme odpoveď asi až po vydaní hry 28. Apríla 2023.

Hra mala oficiálny dátum vydania už 17. Marca 2023 ale bohužiaľ museli vydanie odložiť.

LEGO Star Wars 75335 BD-1
LEGO Star Wars 75335 BD-1

Čo sa týka LEGO setov tak z prvej hry Star Wars Jedi Fallen Order sme videli iba jeden set a to LEGO 75335 BD-1 ktorý je stále dostupný v LEGO obchode za cenu 99,99 €.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO.

Pre všetky novinky z LEGO sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *