LEGO 1. Apríl 2023 The Majestic Horse

LEGO si na 1. Apríla vystrelilo z niektorých vybraných influencerov, ktorým poslalo na skúšku prototyp nového setu závodného koňa. Na tom by nebolo nič divné, pokiaľ by sa set zobrazený na krabici naozaj nachádzal aj vo vnútri.

LEGO 010423 The Majestic Horse
LEGO 010423 The Majestic Horse

Krabica obsahuje 475 dielikov a na prvý pohľad sa zdá, že z kociek vieme postaviť koňa, ktorý skáče cez prekážky.

Vybraní šťastlivci ktorím bol set poslaný, postupne ale začali zisťovať, že asi nie je všetko tak ako sa na prvý pohľad zdá.

LEGO odkazuje: "Nachytali sme Vás"
LEGO odkazuje: „Nachytali sme Vás“

Prvá indícia boli červené tenisky nasadené na nohách koňa a po postavení hlavy zistili, že tá vôbec nepatrí koňovi ale namiesto toho má kôň hlavu psa rasy Shiba Inu takže celý set vyzerá naozaj komicky.

LEGO 010423 The Majestic Horse
LEGO 010423 The Majestic Horse

Tento rok to ľuďom z LEGO ozaj vyšlo a tento set je jedným z najlepších prvoaprílových počinov za posledné roky.

Podľa informácií bolo vyrobených možno iba desať takýchto setov takže sa k nemu ako obyčajný smrteľníci určite nedostaneme.

Ako ste sa asi dovtípili, keďže táto správa vyšla 1. Apríla, samozrejme sa jedná o aprílový žartík. Spoločnosť LEGO si vystrelila zo známych influencerov zo sveta LEGO, ktorým poslali tento set na recenziu

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO.

Pre všetky novinky z LEGO sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *