Dvojnásobná porcia LEGO® Insiders bodov (predtým LEGO® VIP) pre všetkých členov!

Po nedávnom prekopaní a premenovaní programu LEGO® VIP na LEGO® Insiders prichádza možnosť pre všetkých členov na dvojnásobnú porciu Insiders bodov už tento mesiac. Od dnes, teda 10. októbra do 15. októbra dostanú členovia programu Insiders dvojnásobný počet bodov za nákupy LEGO® setov. Tento bonus môžu využiť aj pri kúpe nových setov dostupných od 1. októbra 2023.

Dvojnásobné body v programe LEGO Insiders

Október priniesol niekoľko nových zaujímavých setov na ktoré sa vzťahuje dvojnásobok Insider bodov za nákup ako napríklad gigantický 75367 Útočný krížnik Republiky triedy Venator alebo 21343 Ideas Vikingská dedina či nový prírastok k zimným setom 10325 Chata v Alpách.

Ubehlo už veľa času od poslednej dvojnásobnej porcie vtedy ešte VIP bodov a odvtedy nám pribudlo do ponuky niekoľko rozmanitých setov do ponuky.

Každopádne, neotáľajte s objednaním ak nechcete tento event premeškať pretože táto ponuka platí iba od 10.10.2023 do 15.10.2023. V tomto čase získajú členovia programu LEGO® Insiders dvojnásobný počet bodov za nákup setov v oficiálnom LEGO® obchode a v oficiálnych LEGO® predajniach. Tieto body si neskôr môžete vymeniť za zľavy na LEGO® sety alebo za nákup rôznych odmien a exkluzívnych setov. Tak hor sa nakupovať!

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *