Prvý pohľad na nový LEGO® Star Wars 75387 Nástup na Tantive IV

Pravdepodobne omylom sa na stránke anglického predajcu The Entertainer objavili informácie o novom LEGO® Star Wars sete 75387 Nástup na Tantive IV. Jeden obrázok krabice aj s cenou sa objavil v sekcií LEGO® Star Wars u anglického predajcu, čím v podstate dopredu potvrdil hodnovernosť tohto setu.

Podľa toho, čo vidíme, by cena setu mala byť 49,99 libier. Pravdepodobná cena v európskom LEGO® obchode by sa mala hýbať okolo 54,99 €. Pravdepodobne sa setu dočkáme už v marci 2024 ale to bude potvrdené až pri oficiálnom ohlásení zo strany LEGO®.

Podľa nie veľmi kvalitného a rozmazaného obrázku si vieme predstaviť, čo nájdeme v krabici. Set bude pravdepodobne v podobnom štýle ako nedávno vyradený 75324 Útok Dark trooperov. Podobne ako v spomínanom sete, aj tu dostaneme úzku chodbu alebo korydor s dverami na jednej strane.

Skvelou správou je, že v krabici nájdeme šesť štandartných minifigúrok vrátane Darth Vadera a jednu špeciálnu minifigúrku klonového vojaka Fivesa (CT-5555) pri príležitosti 25. výročia LEGO® Star Wars, ktoré budeme oslavovať v roku 2024. Okrem toho nájdeme v krabici aj dvoch štandardných stormtrooperov, dvoch rebelov a minifigúrku Raymusa Antilesa, ktorý vo filme zomrie uškrtením od Vadera.

Rok 2024 bude pre LEGO® Star Wars špeciálny, pretože oslavuje 25 rokov spolupráce LEGO® so svetom Star Wars. To pre nás znamená, že sa určite dočkáme veľkého počtu nových LEGO® setov a samozrejme nesmieme zabudnúť ani na akciu May the 4th, ktorá už tradične býva príležitosťou na špeciálne akcie.

Podrobnosti

  • Číslo setu: 75387
  • Vek: 8+
  • Počet dielikov: 502
  • Počet minifigúrok: 7
  • Dátum vydania: 1. Marec
  • Oficiálna predajná cena: Pravdepodobne 54,99 €

Nezabudnite, že do 31.1.2024 stále môžete dostať v oficiálnom LEGO® obchode darček k nákupu LEGO® setov v podobe 40611 Rok draka pri nákupe za aspoň 85 €.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *