Nová LEGO® téma Animal Crossing sa predstaví v marci 2024

V marci príde do portfólia značky LEGO® nová téma Animal Crossing a na začiatku sa môžeme tešiť na 5 nových stavebníc. Pre tých, ktorí nevedia, Animal Crossing je japonská séria videohier pre konzolu Nintendo. Vo videohre sa staráme o zvieratá na farme, o svoju farmu, budujeme vzťahy so susedmi a venujeme sa rôznym činnostiam. Všetko dokonca prebieha pri simulácií reálneho toku času na základe času a dátumu. Prvá hra zo série prišla v roku 2001 ešte na konzolu Nintendo 64. Zatiaľ poslednou vydanou hrou zo série je Animal Crossing: New Horizons z roku 2020 pre Nintendo Switch.

Poďme si teraz bližšie predstaviť všetkých päť nových stavebníc aj s obrázkami. Všetky prídu do oficiálneho predaja už 1. marca 2024. Cenové rozpätie nových stavebníc je od 14,49 € do 74,99 €. Väčšinu z nich si môžete predobjednať už teraz aby Vám náhodou neunikli.

Zoznam všetkých LEGO® Animal Crossing setov vychádzajúcich 1. marca 2024

LEGO® Animal Crossing 77048 Kappn a plavba na ostrov

Deti sa vydajú na dobrodružnú plavbu na korytnačke Kapp’n smerom na opustený ostrov inšpirovaný svetom videohier Animal Crossing, kde stretnú veveričku Marshalla. Preskúmajú ostrov plný aktivít, pozbierajú bambus, ktorý dobre poznajú z hry, vykopú mince Bells a pomocou rybárskeho prúta budú loviť ryby, ktoré neskôr predajú. Až toto dobrodružstvo dokončia, môžu popustiť uzdu svojej fantázii a zmeniť umiestnenie podložiek na stavanie. Každý prvok sa dá premiestňovať a deti si užijú veľa zábavy pri vytváraní úplne nových ostrovov! LEGO® Animal Crossing 77048 Kappn a plavba na ostrov príde do predaja 1. marca 2024 za cenu 27,99 € ale predobjednať si ho môžete už teraz.


LEGO® Animal Crossing 77050 Nooks Cranny a dom Rosie

Táto stavebnica je skvelým darčekom pre fanúšikov hry Animal Crossing. Nájdete v nej veľa známych prvkov a preskúmate obchod, v ktorom mýval Tom Nook predáva predmety, ako je napríklad karta s vlastnými receptami, semienka kvetov, návnady na ryby a nástroje, a to výmenou za mince Bells. Deti potom navštívia domov mačky Rosie s Tomom Nookom, ktorý je plný známych predmetov. LEGO® Animal Crossing 77050 Nooks Cranny a dom Rosie bude v predaji v oficiálnom LEGO® obchode už 1. marca za cenu 74,99 €.


LEGO® Animal Crossing 77046 Julianova oslava narodenín

Deti zorganizujú narodeninovú párty pre koníka Juliana, ktorého dobre poznajú z videohier. Podarujú mu mikrofón a mincu Bell coin a podelia sa s ním o koláčiky, zatiaľ čo Julián sfúkne sviečku na svojej narodeninovej torte. Keď sa oslava skončí, deti prestavia kulisy, premiestnia podložky na stavanie a presunú balóny, dekorácie a doplnky. LEGO® Animal Crossing 77046 Julianova oslava narodenín nájdete v ponuke oficiálneho LEGO® obchodu od 1. marca 2024 za 14,49 €.


LEGO® Animal Crossing 77049 Návšteva u Isabelle

Deti sa spolu s Isabelle vyberú na prehliadku domova Fauny. Interiér je zariadený vo farbách Fauny a je v ňom veľa známych aj nových detailov, ktoré deti inšpirujú k vymýšľaniu nových príbehov s ich obľúbenými postavičkami.

Malí stavitelia sa môžu zahrať, že prakom, ku ktorému je pripevnený darček, trafia lietajúci balón. Potom skontrolujú telefón, či im neprišla správa, vhodia list do poštovej schránky a pomôžu minifigúrkam zaliať záhradu a vziať si jablko zo stromu. Na stole nájdu kartičku s vlastnými receptami a prekvapenie ukryté v strome. Deti si vyberú, ako bude dom vyzerať, premiestnia nábytok, vymenia okná a popresúvajú podložky na stavanie. LEGO® Animal Crossing 77049 Návšteva u Isabelle nájdete v ponuke LEGO® obchodov už 1. marca 2024 za cenu 38,99 €.


LEGO® Animal Crossing 77047 Bunnie a aktivity v prírode

LEGO Animal Crossing 77047 Bunnie a aktivity v prírode
LEGO® Animal Crossing 77047 Bunnie a aktivity v prírode

Táto stavebnica je skvelým darčekom pre kreatívne deti, ktoré milujú sériu videohier Animal Crossing. Vďaka mnohým doplnkom si môžu model upraviť podľa vlastnej fantázie. Sieť proti hmyzu, lopatu a sekeru – nástroje známe z obľúbených videohier – môžu použiť na hranie príbehov v prírode.

Medzi zábavné funkcie patrí mechanizmus, ktorý umožňuje Bunnie preskočiť cez rieku pomocou tyče. K dispozícii je aj stan, ktorý môžete otvoriť a popriať tak Bunnie dobrú noc. Deti prejavia svoju kreativitu preskladaním podložiek na stavanie, ktoré ozdobia množstvom detailov. LEGO® Animal Crossing 77047 Bunnie a aktivity v prírode bude dostupné v oficiálnom LEGO® obchode 1. marca 2024 za cenu 19,49 €.


Ak Vás zaujíma, aké sety očakávame v roku 2024, tu nájdete zoznam všetkých zatiaľ oficiálne potvrdených stavebníc v roku 2024.

Nezabudnite, že v druhej polovici februára môžete pri nákupe LEGO® setov získať Darček k nákupu. Darček k nákupu 40712 Štartovacia plocha pre mikroraketu bude dostupný v oficiálnom LEGO® obchode od 19. do 25. februára pri nákupe tovaru za aspoň 200 €. Pre členov programu LEGO® Insiders bude možnosť získať darček už od 16. februára.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *