Nové LEGO® Disney stavebnice prídu v marci 2024

Ak ste fanúšikom Disney sveta, prinášame Vám podrobný popis nových stavebníc z tejto témy, ktoré prídu do predaja v marci 2024.

Najväčším a najdrahším Disney setom je LEGO® Disney 43249 Stitch, ktorý pozostáva zo 730 dielikov. K nemu si môžeme zaobstarať aj jeho zmenšený model Brickheadz 40674 Stitch. Na motívy filmu Autá príde LEGO® Duplo Disney 10417 Mack na pretekoch. Medzi ďalšími marcovými novinkami nájdeme aj LEGO® Disney 43237 Isabelin kvetináč, LEGO® Disney 43239 Mirabelin fotorámik a šperkovnica a LEGO® Disney 10418 Elsa a Bruni v začarovanom lese.

Zoznam všetkých LEGO® Disney setov vychádzajúcich 1. marca 2024

LEGO® Disney 43249 Stitch

Nenapraviteľný mimozemšťan z filmového hitu od štúdia Disney je oblečený v havajskej košeli, má pohyblivé uši a otáčajúcu sa hlavu, zostaviteľný zmrzlinový kornútok, ktorý drží v rukách a zostaviteľnú kvetinu, ktorú môžete pridať alebo odpojiť.

Táto stavebnica vyzerá výborne v každej detskej izbe a bude zábavným nápadom na darček Disney prestaršie deti a milovníkov filmov. LEGO® Disney 43249 Stitch bude v predaji od 1. marca 2024 za cenu 64,99 €.


LEGO® Duplo Disney 10417 Mack na pretekoch

Model je inšpirovaný filmovou sériou Autá od štúdií Disney a Pixar a obsahuje veľké červené zostaviteľné nákladné vozidlo.

Batoľatá pomôžu nákladiaku Mackovi pripraviť všetky súčiastky, až Bleskový McQueen prefrčí cez zastávku. Pomocou prvku s kľúčom môžu upraviť jeho nový motor a potom pomôžu Mackovi skontrolovať štatistiky Bleskového McQueena na prvku počítača, aby sa uistili, že pretekárske auto je v perfektnom stave a podarí sa mu poraziť všetkých súperov. LEGO® Duplo Disney 10417 Mack na pretekoch bude dostupný v oficiálnom LEGO® obchode za cenu 19,49 € od 1. marca 2024.


LEGO® Disney 43237 Isabelin kvetináč

Stavebnica obsahuje výklopný košíkový kvetináč, ktorý možno otvoriť a odhaliť skrytú miestnosť plnú zábavných filmových detailov, minifigúrku Isabely LEGO ǀ Disney a zostaviteľné hračkárske orchidey a kaktusy LEGO®, ktoré po zatvorení kvetináča môžete umiestniť do atraktívnej výstavky.

Tento detailne prepracovaný model Disney je vhodný pre staršie deti, pretože vďaka tajnej miestnosti vo vnútri kvetináča ponúka zložitejšiu konštrukciu a zábavné možnosti hry. A až sa deti dohrajú, stane sa z neho krásna výstavka do izby alebo na poličku. LEGO® Disney 43237 Isabelin kvetináč si môžete kúpiť v oficiálnom LEGO® obchode od 1. marca 2024 za 43,99 €.


LEGO® Disney 43239 Mirabelin fotorámik a šperkovnica

Model obsahuje šperkovnicu s priestorom na priložený náramok, rámček na fotografie a stojan s ďalšími klipmi na malé fotografie a 2 miesta pre minibábiku Mirabel LEGO ǀ Disney a figúrku LEGO® ǀ Disney kapybary.

Táto pestrofarebná stavebnica Disney je plná funkcií a doplnkov, ktoré inšpirujú tvorivé deti a poslúži ako zábavný darček pre fanúšikov umenia a dizajnu, ktorí hľadajú nové kreatívne vyžitie plné pretvárania a zdobenia. LEGO® Disney 43239 Mirabelin fotorámik a šperkovnica kúpite od 1. marca 2024 v oficiálnom LEGO® obchode za 27,99 €.


LEGO® Disney 10418 Elsa a Bruni v začarovanom lese

Táto stavebnica ich zavedie do Začarovaného lesa so známymi postavičkami z filmu Disney Ľadové kráľovstvo 2: Elsou, salamandrom Bruni a čarovným vodným koňom Nokkom.

Batoľatá si rozvíjajú sebavyjadrovacie schopnosti pri hre na scény z filmu či vymýšľaní vlastných dobrodružstiev. Táto fantastická stavebnica je plná parádnych detailov, ktoré podnietia rozprávanie príbehov. Elsin snehový kryštál jej v noci posvieti na cestu. Bruniho ohnivý prvok sa objaví, keď sa priblíži zostaviteľný hračkársky Zemský obor. Postavičky sa však spriatelia hneď, čo si uvedomia, že všetky stvorenia udržiavajú prírodu v rovnováhe. Minibábika Elsa vylezie na figúrku koňa Nokka a v závane jesenného lístia sa nechá odviezť za ďalším dobrodružstvom. LEGO® Disney 10418 Elsa a Bruni v začarovanom lese bude dostupné v oficiálnom LEGO® obchode od 1. marca 2024 za cenu 29,99 €.


Na našej stránke nájdete aj zoznam všetkých LEGO® setov, ktoré vychádzajú v roku 2024 zoradených podľa mesiacov. Tu nájdete aj všetky LEGO® sety vychádzajúce vo februári 2024.

Nezabudnite, že 1.2.2024 do 14.2.2024 stále môžete dostať v oficiálnom LEGO® obchode valentínsky darček k nákupu LEGO® setov v podobe setu 40679 Krabička plná lásky pri nákupe za aspoň 75 €.


Ďakujem že kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *