Takto znie zvuková kocka v sete LEGO® Harry Potter 76429 Hovoriaci triediaci klobúk

V predchádzajúcom článku sme si priblížili viac informácií o novom LEGO® sete LEGO® Harry Potter 76429 Hovoriaci triediaci klobúk. Tento set LEGO® iba nedávno ohlásilo a už dnes si ho môžete predobjednať v oficiálnom LEGO obchode za cenu 97,99 €. Za túto cenu dostanete spolu 561 dielikov, minifigúrku Harry Pottera s klobúkom na hlave a hlavne novú vylepšenú zvukovú kocku, na ktorej je nahratých až 31 rôznych viet a zvukov.

Interaktívny klobúk vieme spustiť dvomi spôsobmi. Buď zatlačíme na špičku klobúka zhora alebo si klobúk nasadíme na hlavu a zo spodu stlačíme mechanizmus. Po stlačení nám cez zvukovú kocku klobúk oznámi svoje rozhodnutie prostredníctvom jedného z 31 nahratých komentárov. Okrem komentárov nám kocka môže zahrať aj ikonickú melódiu.

Ak si vravíte, to je síce pekné ale neviem si to predstaviť, teraz máte možnosť pozrieť si celý proces aj na videu. George Gilliat nahral na sociálne siete svoje video, na ktorom vidíme presne, ako triedenie funguje. Na videu počujeme hlas triediaceho klobúka, ktorý po aktivácií vyriekne ortieľ nad každým, kto si ho nasadí na hlavu. Pekným detailom je aj pohyblivé obočie a ústa pri každom stlačení.

LEGO® Harry Potter 76429 Hovoriaci triediaci klobúk si môžete predobjednať už dnes. Oficiálny dátum vydania stavebnice v LEGO® obchode je 1. marec 2024 a cena setu je 97,99 €.


Ďakujem že kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *