Všetky informácie a akcie k Black friday 2023 na LEGO.com

Oficiálna LEGO® stránka nám tento rok sľubuje najväčší a najlepší Black friday víkend vôbec. Na stránke Black friday víkendu už beží odpočítavanie a už zajtra od dnes sa môžeme tešiť na nové sety, darčeky k nákupu, zľavy a iné odmeny. LEGO® Black friday víkend bude prebiehať už od piatku 24. novembra do nedele 26. novembra. Tým sa ale ponuky nekončia pretože hneď na ďalší deň príde Kyberpondelok ktorý prinesie ešte viac noviniek. Čo všetko nám tento rok LEGO® pripravilo? Poďme sa bližšie pozrieť na tohtoročnú ponuku.

LEGO Black friday 2023
LEGO Black friday 2023

LEGO® Black Friday 2023 Darčeky k nákupu

Cez víkend Black Friday sa vracajú darčeky k nákupu ktoré sme mali možnosť získať prednedávnom cez takzvaný Insiders víkend, ktorý sa konal od 18. do 19. novembra. LEGO 40601 Majistova magická dielňa a 40602 Stánok na vianočnom trhu prichádzajú ako darčeky k nákupu aj cez Black friday víkend. Čo od nich môžete očakávať nájdete v tomto článku. Obidva tieto darčeky budú k dispozícii tak pri online nákupe na LEGO.com ako aj v oficiálnych kamenných predajniach LEGO®. 40602 Stánok na vianočnom trhu bude možné získať do 27. novembra a LEGO 40601 Majistova magická dielňa do 26. novembra.

Tretím darčekom k nákupu dostupným cez Kyberpondelok 27. novembradva polybagy 30638 Policajný výcvik na bicykli a 30633 Skate rampa. Tieto dva darčeky v jednom dostane každý člen LEGO® Insiders programu (predtým VIP), ktorý cez Kyberpondelok nakúpi v oficiálnom LEGO® obchode sety v hodnote minimálne 50 €. Ale pozor, táto ponuka je platná iba cez Kyberpondelok! Polybag 30638 Policajný výcvik na bicykli obsahuje 36 dielikov a jednu minifigúrku policajta. Set 30633 Skate rampa sa skladá z 46 dielikov a tiež jednej minifigúrky.

LEGO® Marvel 76269 Veža Avengerov a darček k jeho nákupu LEGO® Marvel Taxi

Posledným darčekom k nákupu je LEGO® Marvel Taxi. Ten bude k dispozícii pri nákupe LEGO 76269 Veža Avengerovoficiálnom LEGO® obchode počas trvania akcie LEGO® Black Friday. Jediná podmienka na kvalifikovanie je byť členom programu LEGO® Insiders (po starom LEGO® VIP). Set obsahuje žltý taxík známy z mesta New York a 4 minifigúrky. Medzi nimi nájdeme Čierneho Panteravodiča taxíku a dvoch Outriderov. Veža Avengerov je nový LEGO® Marvel set ohlásený len nedávno. So svojou výškou 90 cm, počtom dielikov 5201 a najvačším počtom 31 minifigúrok v jednom sete sa radí k najlepším LEGO® setom v roku 2023. Viac informácií o sete 76269 Veža Avengerov nájdete v tomto článku.

LEGO® Black friday 2023 odmeny

V centre odmien svojho Insiders účtu môžeme získať rôzne odmeny vrámci výmeny LEGO® Insiders bodov.

  • Vianočná cínová ozdoba – za 1800 Insiders bodov dostupná od 18. novembra do vyčerpania zásob
  • Tri technické výkresy retro stavebníc LEGO® Space – za 150 Insiders bodov
  • Ušetri až 50% bodov za vybrané odmeny – od 18. do 27. novembra
  • Stavebnica Sivý hrad – za 2400 Insiders bodov od 24. novembra, inšpirovaná pôvodnou stavebnicou Falcon Knights Castle
  • 75% zľava na 5€ zľavový kupón – od 24. do 27. novembra
Stavebnica Sivý Hrad
Stavebnica Sivý Hrad

Výpredaj vybraných LEGO® setov pre členov

LEGO® aj tento rok cez Black friday víkend ponúkne veľké množstvo zľavnených setov. Zatiaľ tu máme zoznam niektorých už dopredu avizovaných zliav. Určite ich bude ale viac, niektoré dokonca až v 30% alebo 40% zľave. Na to si ale budeme musieť ešte pár hodín počkať. Tu je zatiaľ zoznam zľavnených setov pre členov Insiders programu o ktorých vieme.

To sú zatiaľ všetky dostupné informácie ktoré máme momentálne k dispozícii. Už zajtra sa začína Black friday 2023 víkend a určite budeme mať ďalšie informácie o ponukách a zľavách. Akonáhle budeme niečo vedieť, doplníme tieto informácie do článku.

Výpredaj LEGO setov cez Black friday 2023

Keďže Black friday víkend už beží v plnom prúde, poznáme všetky sety ktoré sa dostali do výpredaja. Tu je ich zoznam aj s cenami a zľavami.


Kúpou LEGO setov pri kliknutí na affiliate linky podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *