Sony a LEGO® prinesú novú videohru LEGO® Horizon Adventures!

Spoločnosti LEGO® a Sony sa spojili aby nám priniesli v roku 2024 novú videohru s názvom LEGO® Horizon Adventures. Tá bola oficiálne ohlásená a teda sa nám potvrdili špekulácie a neoficiálne informácie, ktoré vychádzali v posledných dňoch na povrch.

Hru vyvíjajú herné štúdia Guerrilla a Studio Gobo a termín vydania bol stanovený na čas vianočných prázdnin 2024. Hra vyjde exkluzívne pre platformy Playstation 5, PC a Nintendo Switch.

LEGO Horizon Adventures
LEGO® Horizon Adventures

Samotná hra sa radí do žánru akčných adventúr poprípade 3D skákačiek. Hlavná hrdinka Aloy sa vracia do sveta Horizonu v podobe minifigŕuky, pričom bude objavovať svet, zbierať rôzne odmeny a loviť robotických dinosaurov tak ako jú poznáme.

LEGO Horizon Adventures
LEGO® Horizon Adventures

Hráči sa teda môžu prevteliť do role Aloy, ktorá má za úlohu objaviť svoj osud a postaviť sa vodcovi skupiny uctievačov Slnka, Helisovi. Primárne by hra mala byť singleplayer, teda pre jedného hráča. Multiplayer nebude v tejto videohre dostupný, ajkeď bude možné zahrať si s druhým človekom v takzvanom co-op móde, teda dvaja hráči na jednej obrazovke spolu.

LEGO Horizon Adventures
LEGO® Horizon Adventures

Oficiálny trailer k odhaleniu videohry nám ponúkne viac informácií o tom, čo všetko môžeme od LEGO® Horizon Adventures očakávať. Nájdeme tu možnosť stavať a upravovať budovy v dedine Mothers Heart, zbierať odmeny a ornamenty ale aj odomykať rôzne kostými alebo skiny ako napríklad klasického vesmírneho astronauta.

LEGO Horizon Adventures
LEGO® Horizon Adventures

V trailery sa nám ukázal aj dobre známy Tallneck, ktorý sa dočkal aj stvárnenie z LEGO® kociek v stavebnici LEGO® 76989 Horizon Forbidden West: Tallneck.

LEGO® Horizon Adventures oficiálny trailer

LEGO® Horizon Adventures videohra príde vo vianočnej sezóne 2024 na Playstation 5, PC a Nintendo Switch.


Ak chcete vedieť, ktoré nové stavebnice vyšli a vychádzajú v roku 2024, ich kompletný zoznam nájdete na tomto odkaze.

Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *