Dvojnásobok LEGO® Insiders bodov v júni 2024 potvrdený!

Ak radi využívate akcie, v júni 2024 bol potvrdený event s dvojnásobkom LEGO® Insiders bodov za nákup tovaru a LEGO® setov v oficiálnom LEGO® obchode. Ak ešte nie ste členom programu Insiders (predtým LEGO® VIP), neváhajte a zaregistrujte sa zdarma na oficiálnej LEGO® stránke. Dostanete možnosť zbierať LEGO® Insiders body, ktoré môžete následne zameniť za zľavy na stavebnice alebo iné darčeky.

Podľa informácií bol rozoslaný email niektorým novinárom s tým, že v termíne od 12. do 16. júna 2024 bude prebiehať akcia dvojnásobku Insiders bodov pri nákupe LEGO® stavebníc. Samozrejme táto akcia platí pre všetkých členov programu, aj pre tých, ktorí tento email nedostali.

Akcia prichádza v tom správnom čase, keďže jún bol bohatý na novo vydané stavebnice. Pri nákupe stavebnice dostane každý člen LEGO® Insiders porciu bodov, ktoré sa v čase od 12. do 16. júna zdvojnásobia. Napríklad za nový set  LEGO® Icons 10333 Pán prsteňov Barad-dur dostanete namiesto 3450 bodov rovných 6900. Takže nezabudnite, čím viac nakúpite, tým viac bodov dostanete. Akcie tohto typu nie sú až tak časté a v priebehu roka sa opakujú iba jeden až dva krát takže ak plánujete nákup niektorej stavebnice, urobte tak v tomto termíne.

Táto akcia platí samozrejme na každú stavebnicu v ponuke. Všetky júnové novinky, za nákup ktorých dostanete dvojitú porciu Insiders bodov nájdete v tomto článku.


Ak chcete vedieť, ktoré nové stavebnice vyšli a vychádzajú v roku 2024, ich kompletný zoznam nájdete na tomto odkaze.

Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *