Tri nové LEGO® Marvel sety prišli do ponuky v marci 2024!

Z kolekcie LEGO® stavebníc s dátumom vydania marec 2024 som Vám dlžný ešte tri nové sety z témy Marvel. Nové stavebnice sú cielené na menších staviteľov. To vidíme aj na počte dielikov a jednoduchosti stavby na prvý pohľad ale indikujú nám to aj krabice, na ktorých nájdeme vekové označenie 4+.

Zoznam všetkých LEGO® Marvel setov vychádzajúcich 1. marca 2024

LEGO® Marvel 10792 Vozidlo s vrtákom

Táto zostaviteľná hračka podľa filmu od štúdia Disney+ Spidey a jeho fantastickí priatelia obsahuje auto Spider-Mana s rotujúcou prednou ča sťou, minifigúrku Milesa „Spin“ Moralesa a minifigúrku Electra. Model sa dodáva so štartovacou kockou vo forme podvozku, ktorá pomôže deťom pustiť sa rovno do stavania. V balení nájdete aj intuitívny návod na stavanie vo forme farebnej ilustrovanej príručky s príbehom. LEGO® Marvel 10792 Vozidlo s vrtákom je dostupný od 1. marca 2024 v oficiálnom LEGO® obchode za 9,79 €.


LEGO® Marvel 10793 Spidey vs. Zelený goblin

Tento model hračkárskeho vozidla Disney+ Spidey a jeho fantastickí priatelia obsahuje minifigúrku Spideyho a jeho vznášadlo s rotujúcou vrtuľou a zdvíhacím kokpitom, minifigúrku Zeleného Goblina a jeho klzák s tekvicovými projektilmi a minifigúrku Ghost-Spider s jej veľkým zlatým prvkom pavučiny. Nechýba ani Spideyho robotický priateľ Trace-E, prvky mora a roztomilý krab. Stavebnica sa dodáva so štartovacou kockou vo forme kokpitu, ktorá pomôže deťom pustiť sa rovno do stavania a intuitívny návod v podobe farebnej ilustrovanej príručky. LEGO® Marvel 10793 Spidey vs. Zelený goblin nájdete v ponuke oficiálneho LEGO® obchodu od 1. marca 2024 za cenu 19,49 €.


LEGO® Marvel 10794 Pavúčia základňa Spideyho tímu

Táto akčná stavebnica s hrdinami zo sveta LEGO® Marvel obsahuje minifigúrky Spideyho, Iron Mana, Milesa „Spina“ Moralesa, Ghost-Spider a Zolu. Súčasťou modelu je aj veľký mech pre Zolu s polohovateľnými nohami a pazúrmi, ktoré dokážu uchopiť minifigúrku, a kĺzavý spinner s rotujúcimi vrtuľami, otvárateľným kokpitom a veľkým ružovým prvkom pavučiny. Celá budova inšpiruje deti k zábavnej hre na postavy tým, že prepája a odráža záujmy superhrdinov o vedu, hudbu a maľovanie. LEGO® Marvel 10794 Pavúčia základňa Spideyho tímu si môžete zaobstarať v oficiálnom LEGO® obchode od 1. marca 2024 za cenu 54,99 €.


Nezabudnite že od 1. do 10. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode za aspoň 200 € prvú zo štyroch tohtoročných stavebníc 40680 Kvetinárstvo.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *