Poznáme ďalšiu minifigúrku k 25. výročiu LEGO® Star Wars!

Podľa najnovších informácií to vyzerá tak, že k 25. výročiu spojenia stavebníc LEGO® a sveta Star Wars dostaneme dva rozdielne typy minifigúrok.

Ako doplnok k novým setom, ktoré budú vychádzať postupne v priebehu roka, dostaneme 6 unikátnych minifigúrok charakterov, ktoré doposiaľ v LEGO® stavebniciach neboli. V nových marcových stavebniciach, ktoré sú od 1. marca 2024 v predaji sme videli dve nové postavy. V LEGO® Star Wars 75379 R2-D2 nájdeme minifigúrku Sithského bojovníka Dartha Malaka. Druhým setom je LEGO® Star Wars 75387 Nástup na palubu Tantive IV, v ktorom sa nachádza špeciálna minifigúrka klonového vojaka Fivesa (CT-5555).

Práve pri týchto minifigúrkach vidíme rozdiel oproti predchádzajúcim špeciálnym figúrkam, ktoré vyšli pred pár rokmi k 20. výročiu LEGO Star Wars. Čo majú spoločné je, že obidve výročné série stoja na špeciálnych podstavcoch s logom 20. poprípade 25. výročia. Rozdiely medzi sériami sú dva. Po prvé, zatiaľ čo pred piatimi rokmi prišli minifigúrky už známe, ktoré boli dostupné aj v iných setoch, v tejto edícii vidíme postavy nové, ktoré sme zatiaľ v LEGO® svete nemali možnosť vidieť. Druhý rozdiel je, že minifigúrky na svojom tele nemajú žiadne logo tak ako v minulosti.

Dnes bola ale odhalená ďalšia, v poradí tretia špeciálna minifigúrka k 25. výročiu LEGO® Star Wars. V rámci knižky LEGO® Star Wars Visual Dictionary updated edition prichádza reedícia minifigúrky Dartha Maula z roku 1999 aj s jeho dvojitým svetelným mečom.

Táto knižka je dostupná na webe amazon.de s dátumom vydania 4. apríl 2024 a s cenovkou 19,99 €. Kúpa tejto knihy je zatiaľ jediný spôsob ako sa dostať k novej minifigúrke Darth Maul. Zatiaľ nie je jasné, či príde tento rok aj iná podobná minifigúrka. Je dosť možné, že sa jedná iba o túto jednu figúrku, ktorá príde kvôli knihe. Nemusíme ale zúfať, stále nás tento rok čakajú ďalšie tri špeciálne minifigúrky.


Nezabudnite že od 1. do 10. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode za aspoň 200 € prvú zo štyroch tohtoročných stavebníc 40680 Kvetinárstvo.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *