LEGO® Ninjago príde v januári 2024

Januárová ponuka LEGO® setov z témy Ninjago nám predstaví hladne veľa mechov. Zaujímavým setom je 71809 Egalt – Pán drakov, ten nám predstaví po prvýkrát Pána drakov zo série Ninjago. Drak má pohyblivú hlavu, nohy a chvost a na chrbte nájdeme zaujímavé fóliové krídla.

Výhodou setov Ninjago je kombinovateľnosť a rozširovanie rôznych setov, ktoré môžeme spájať do väčších a originálnych mechov podľa našej predstavivosti. Všetky LEGO® sety v zozname sú dostupné v oficiálnom LEGO® obchode od 1. januára 2024.

Zoznam všetkých LEGO Ninjago setov vychádzajúcich 1. januára 2024

LEGO Ninjago 71801 Kai a útok draka

Táto stavebnica sa dodáva s 2 minifigúrkami: Drak Kai s mečom katana, ktorý jazdí na zostaviteľnej figúrke draka, a Strážca vo vlčej maske s doplnkom kuše. Deti si môžu zinscenovať súboje medzi týmito postavičkami LEGO® NINJAGO o modrý prvok dračej sily z polohovateľných úst akčnej figúrky draka.

LEGO Ninjago 71802 Nya a útok draka

Deti sa môžu ponoriť do stavby úplne prvej akčnej hračky s drakom LEGO® NINJAGO predtým, než drakovi zaklapnú zlatý chvost a sledovať, ako sa vrhne do akcie. Táto stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: Draka Nya, ktorý je vybavený mečom katana a môže jazdiť na modeli draka, a Pazúrnatého bojovníka vo vlčej maske. Deti môžu zinscenovať epické bitky medzi figúrkami nindžov, aby získali oranžový prvok dračej sily z vnútra polohovateľnej tlamy modrého draka.

LEGO Ninjago 71803 Arin a útok draka

Táto stavebnica obsahuje 2 minifigúrky: Draka Arina, ktorý je vybavený prvkom meču katana a môže jazdiť na modeli draka, a Bojovníka vo vlčej maske. Deti môžu zinscenovať súboje medzi figúrkami nindžov, aby získali krásny zelený prvok dračej sily z vnútra polohovateľnej tlamy žltého hračkárskeho draka.

LEGO Ninjago 71804 Arinov bojový robot

Táto stavebnica LEGO® obsahuje 2 minifigúrky: Arina s prvkom katany a Bojovníka vo vlčej maske s prvkom meča. Arin sa zmestí do figúrky polohovateľného robota, ktorý má v ruke veľký meč a rotujúcu čepeľ, zatiaľ čo Bojovník vo vlčej maske môže lietať vo vznášadle s polohovateľnými krídlami, vystreľovačom diskov a 2 oštepmi. K dispozícii je aj kryštálová jaskyňa z kociek s paličkou roztrieštenia vo vnútri a stojan na zbrane s 2 zlatými prvkami mečov katana.

LEGO Ninjago 71805 Bojový balíček Jayovho robota

Táto nindžovská stavebnica obsahuje parádnu figúrku robota s polohovateľnými rukami, nohami a trupom, ktorý má v rukách veľký zlatý meč a môže odpaľovať projektily zo svojich 2 vystreľovačov. Táto nindžovská hračka je plná 4 minifigúrok NINJAGO a množstvom doplnkov. Jay je vyzbrojený zlatým mečom a minifigúrka Majstra Lloyda má 2 zlaté meče katany. Pazúrnatý bojovník vo vlčej maske má na oboch rukách dlhé pazúry a Strážca vo vlčej maske je vybavený kušou.

LEGO Ninjago 71806 Coleov živelný zemský robot

Parádny robot má polohovateľné ramená a nohy, ktoré sa dajú nakláňať a otáčať do dramatických bojových postojov, Coleovo ťažké brnenie, veľké kladivo a kokpit, do ktorého môžete umiestniť minifigúrku. S týmto doteraz nevídaným prispôsobiteľným robotom si deti môžu dokonca postaviť aj vlastného robota! Jeho odnímateľné nohy, ruky a trup možno skombinovať s časťami 2 ďalších robotov: Sorin živelný technický robot (71807) a Kaiov živelný ohnivý robot (71808) (predávané samostatne). Táto nindžovská hračka sa dodáva s 2 minifigúrkami – Coleom s mečom katana a Bojovníkom vo vlčej maske s mečom – takže deti si môžu zinscenovať napínavú nindžovskú akciu.

LEGO Ninjago 71807 Sorin živelný technický robot

Parádny robot má polohovateľné ramená a nohy, ktoré sa dajú nakláňať a otáčať do dramatických bojových postojov, plus veľké kladivo, rotujúcu čepeľ a kokpit, do ktorého môžete umiestniť minifigúrku. S týmto doteraz nevídaným prispôsobiteľným robotom si deti môžu postaviť vlastného robota! Jeho odnímateľné nohy, ruky a trup možnoskombinovať s časťami 2 ďalších robotov: Coleov živelný zemský robot (71806) a Kaiov živelný ohnivý robot (71808) (predávané samostatne). Táto nindžovská hračka sa dodáva s 2 minifigúrkami – Sorou s mečmi katana a Pazúrnatým bojovníkom vo vlčej maske – takže deti si môžu zinscenovať napínavú nindžovskú akciu.

LEGO Ninjago 71808 Kaiov živelný ohnivý robot

Robot má polohovateľné ruky a nohy, ktoré sa dajú nakláňať a krútiť do dramatických bojových polôh, kokpit pre minifigúrku nindžu a veľký zlatý meč ako doplnok na hru na postavy v bitkách proti vlčiemu robotovi. Tento prispôsobiteľný robot umožňuje deťom postaviť si vlastného robota! Jeho odnímateľné nohy, ruky a trup sa dajú kombinovať s dielmi z 2 ďalších robotov: Coleov živelný zemský robot (71806) a Sorin živelný technický robot (71807) (predávané samostatne). Deti si môžu užiť nekonečnú zábavu pri kombinovaní častí robota a budovaní jedinečnej akčnej hračky. Tento červený robot sa dodáva s 4 minifigúrkami – Kaiom a Zaneom s prvkami mečov katana, Jordanou s prvkom meča a Bojovníkom vo vlčej maske, takže deti si môžu zahrať napínavú nindžovskú akciu. 

LEGO Ninjago 71809 Egalt – Pán drakov

Ide o vôbec prvého hračkárskeho Pána drakov zo série NINJAGO a model má polohovateľné nohy, chvost, hlavu a fóliové krídla, vlastný meč a držiak na meč katana na chrbte. Táto dobrodružná hračka sa dodáva s 5 minifigúrkami – nindža bojovníkmi Lloydom, Sorou a Nyou, ktorí sú vyzbrojení prvkami mečov, a so zlovestnýmduom lorda Rasa s kladivom a Cinderom s mečom – takže deti si môžu zinscenovať nindžovské bitky. K dispozícii je aj malý strom z kociek, ktorý obsahuje paličku roztrieštenia a gong roztrieštenia, o ktoré tieto postavičky NINJAGO bojujú.

Nezabudnite, že od 1. do 16. januára 2024 máte možnosť získať dva darčeky k nákupu v oficiálnom LEGO® obchode. Všetky detaily tejto ponuky ako aj sumu potrebnú na získanie som spísal v tomto článku.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *