Nové LEGO® Harry Potter a Speed Champions polybagy prídu v roku 2024

Vyzerá to tak, že v roku 2024 uvidíme dva nové polybagy z obľúbených tém. LEGO® Harry Potter 30677 Draco v Zakázanom lese je zaujímavým doplnkom k LEGO® Harry Potter 76432 Zakázaný les: Kúzelné stvorenia, ktorý príde do ponuky 1. marca 2024. Názvom ako aj dizajnovým farebným štýlo sa tieto sety krásne dopĺňajú.

V tomto polybagu, ako už názov napovedá, nájdeme minifigúrku Draca Malfoya, pri tmavomodrom strome v Zakázanom lese. Draco má v ruke lampáš a okrem neho obsahuje sáčok aj sovu a pavúka. Stavebnica najlepšie vynikne pri novom sete LEGO® Harry Potter 76432 Zakázaný les: Kúzelné stvorenia, ktorý príde do predaja 1. marca 2024.

Druhým polybagom je zmenšný model formule 1 stajne Mclaren Formula 1 Team. Formula zdieľa farby továrenského tímu Mclaren, teda čierno-oranžovú kombináciu z roku 2023. Polybag má názov 30683 Mclaren formula 1.

Zatiaľ o týchto malých stavebniciach nemáme veľa informácií. Pravdepodobne prídu v marci 2024 a okrem dostupnosti v oficiálnom LEGO® obchode môžeme predpokladať, že sa u nás objavia aj v kamenných predajniach ako Kaufland, Tesco alebo Dráčik. Zaradia sa k ostatným novým stavebniciam Harry Potter a Speed Champions v marci 2024.

Nezabudnite, že 1.2.2024 do 14.2.2024 stále môžete dostať v oficiálnom LEGO® obchode valentínsky darček k nákupu LEGO® setov v podobe setu 40679 Krabička plná lásky pri nákupe za aspoň 75 €.


Ďakujem že kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *