LEGO® Creator 3v1 31158 Morské živočíchy bolo odhalené

Pre všetkých milovníkov morského života prináša spoločnosť LEGO® nový set zo série Creator. Tak ako aj ostatné Creator 3v1 modely, aj tu nájdeme až tri rôzne modely života morských živočíchov. LEGO® Creator 3v1 31158 Morské živočíchy nám ale ponúka možnosť spojenia všetkých troch možností do jedného veľkého modelu morského dna s rôznymi rybami a živočíchmi.

Celkom sa v krabici nachádza 421 dielikov, z ktorých si vieme postaviť niekoľko rôznorodých morských živočíchov. Prvá možnosť je postaviť si šesť morských živočíchov na podstavci, ktorý pripomína morské dno. Nájdeme tu napríklad rybu, kraba, korytnačku, medúzu alebo aj morského koníka.

Alternatívnym modelom je chobotnica s kalmárom pri bublajúcej sopečnej hornine.

Posledným z trojice modelov sú dve rybky plávajúce okolo podmorskej jaskyne s farebnými morskými riasami a rastlinami.

LEGO® nás s touto stavebnicou priamo nabáda ku kúpe troch krabíc. Ak si z každej postavíme iný model podmorského sveta, všetky tri vieme spojiť do jedného veľkého modelu podmorskej fauny a flóry. Každý si ale musí povedať, či chce investovať peniaze do troch rovnakých stavebníc. Našťastie nie je tento set až tak finančne náročný. Pravdou však je, že výsledný model postavený zo všetkých troch alternatív je naozaj krásny a stvorený na vystavenie.

Podrobnosti

  • Číslo setu: 31158
  • Vek: 8+
  • Počet dielikov: 421
  • Počet minifigúrok: 0
  • Dátum vydania: 1. Marec 2024
  • Oficiálna predajná cena: 27,99 €

LEGO® Creator 3v1 31158 Morské živočíchy obsahuje spolu 421 dielikov a vychádza v oficiálnom LEGO® obchode už 1. marca 2024 za cenu 27,99 € spolu s ďalšou Creator stavebnicou 31154 Lesné zvieratá: Červená líška. O tejto stavebnici sa môžete dozvedieť v našom článku tu.


Nezabudnite, že 1.2.2024 do 14.2.2024 stále môžete dostať v oficiálnom LEGO® obchode valentínsky darček k nákupu LEGO® setov v podobe setu 40679 Krabička plná lásky pri nákupe za aspoň 75 €.


Ďakujem že kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *