Nový Exkluzívny set LEGOLAND 40710 Pirate splash battle

Austrálsky web Legoland discovery center nám priniesol informácie a fotografie nového exkluzívneho setu LEGOLAND 40710 Pirate splash battle. Tak ako to vidíme na krabici ale aj v názve, táto stavebnica je exkluzívna a bude v ponuke iba v takzvaných Discovery centers a v tématických parkoch LEGOLAND.

Podľa dostupných informácií bude v krabici 171 dielikov a 3 minifigúrky. Oficiálna cena je 39,99 austrálskych dolárov, čo je v prepočte približne 25 €. Stavebnica je inšpirovaná pirátskou časťou LEGOLANDU, ktorú nájdeme napríklad v Billunde.

Na obrázkoch vidíme, že je model rozdelený na tri časti. Prvá je drevené mólo, ktoré reprezentuje vchod do atrakcie. Mólo je postavené na pieskovej základni. Okrem iného tu vidíme namaľovaný obraz, ktorý znázorňuje pirátsku atrakciu. V piesku vidíme predmety zo zlata a drahokam.

Druhou časťou je piesočný ostrov s hradbami a delom, ktoré dokáže strielať. Na hradbách nájdeme zástavu s logom LEGOLANDU a vedľa sa nachádza palma a červený krab.

Poslednou časťou setu je červeno-biela pirátska loď. V strede má sťažeň na ktorom sedí farebný papagáj. V zadnej časti lode vidíme čiernu pirátsku vlajku, lebku a truhlicu s pokladom. Na bokoch lode sú tiež kanóny. Okolo troch hlavných častí modelu pláva žralok a vo vode môžeme vidieť špliechajúcu vodu po strelách z kanónov.

LEGOLAND Exkluzívne modely

Ako už bolo povedané, tento set patrí medzi exkluzívne stavebnice, ktoré sa dajú kúpiť iba v špeciálnych obchodoch a priamo v LEGOLANDOCH. V priebehu rokov sme mohli vidieť niekoľko takýchto exkluzívnych setov, ktoré vychádzali každý rok.

LEGOLAND 40115 Entrance with family

LEGOLAND 40166 Train

LEGOLAND 40306 Micro Castle

LEGOLAND 40347 Driving school cars

LEGOLAND 40346 Park

LEGOLAND 40429 Ninjago world

LEGOLAND 40393 Fire academy

LEGOLAND 40473 Waterpark


Nezabudnite, že 1.2.2024 do 14.2.2024 stále môžete dostať v oficiálnom LEGO® obchode valentínsky darček k nákupu LEGO® setov v podobe setu 40679 Krabička plná lásky pri nákupe za aspoň 75 €.


Ďakujem že kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *