Piaty LEGO® Classic set príde v marci a doplní januárovú ponuku

Štyri nové LEGO® Classic sety prišli do ponuky v januári 2024 a v marci sa k nim pridá piaty. LEGO® Classic 11038 Farebný Kreatívny Box je v podstate veľká plastová nádoba plná rozličných farebných LEGO® kociek. Do predaj v oficiálnom LEGO® obchode príde už 1. marca 2024 a predobjednať si ju môžete už dnes na tomto odkaze za 49,99 €.

Určený je pre všetkých, ktorí majú v obľube kreatívne stavanie. V boxe sa nachádza 850 dielikov z ktorých si vieme postaviť 10 zaujímavých modelov. Medzi nimi napríklad koňa, gitaru, sliepku, motýla, mrak, skateboard, veterný mlyn, reproduktor, čerešňu alebo dodávku. Podľa priložených návodov môžeme tieto modely prestavať na rôzne iné ako strom, auto, zmrzlinu, kvetinu, dom, jednorožca, lietadlo alebo alternatívny model skateboardu.

Na TOMTO odkaze nájdete zoznam všetkých potvrdených LEGO® setov, ktoré boli ohlásené pre rok 2024, rozdelené podľa mesiacov v ktorých vychádzajú.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *