Všetky informácie a akcie cez LEGO® Insiders Víkend 18.-19. novembra 2023

Konečne tu máme kompletný zoznam všetkých akcií, zliav a ponúk dostupných cez LEGO® Insiders Víkend. Ten prebieha každoročne týždeň pred Black friday víkendom a tento rok bude v termíne 18. až 19. novembra.

Pripravili sme podrobný prehľad toho, na čo sa môžeme tento rok tešiť. Máme tu zaujímavé darčeky k nákupu, dvojnásobok Insider bodov za nákupy ale aj zľavy na vybrané LEGO® sety. Jediná podmienka pre uplatnenie je členstvo v bezplatnom programe Insiders (predtým známy ako LEGO® VIP). V prípade že sa chcete zúčastniť, ale nemáte LEGO® Insiders účet, môžete si ho hocikedy vytvoriť zdarma a využiť všetky ponuky a zľavy.

Celú kompletnú ponuku LEGO® Insiders víkendu nájdete tu.

LEGO® Insiders víkend 2023 Darčeky k nákupu (GWP)

Tento rok budú k dispozícii až tri darčeky k nákupu cez LEGO® Insiders víkend 2023. LEGO 40601 Majistova magická dielňa a 40602 Stánok na vianočnom trhu sme si predstavili už v tomto článku. Obidva tieto darčeky budú k dispozícii tak pri online nákupe na LEGO.com ako aj v oficiálnych kamenných predajniach LEGO®. Tretí darček k nákupu 5008259 Súprava hrnčeka a formičiek na koláčiky bude k dispozícii za nákup v online obchode pre LEGO® Insiderov. Vzťahuje sa na nákup setov z tém City, Duplo, Friends, Dreamzzz, Harry Potter a Ninjago v sume aspoň 65 €.

LEGO 40601 Majistova magická dielňa
LEGO® 40601 Majistova magická dielňa
LEGO 40602 Stánok na vianočnom trhu
LEGO® 40602 Stánok na vianočnom trhu
LEGO 5008259 Súprava hrnčeka a formičiek na koláčiky
LEGO® 5008259 Súprava hrnčeka a formičiek na koláčiky

LEGO® Insiders víkend 2023 Zľavy

Tak ako minulé roky, aj tento rok bude v priebehu Insiders víkendu niekoľko setov zľavnených. LEGO® nám tento rok dokonca zverejnilo konkrétne sety a percento zľavy na tieto sety počas Insiders víkendu. Podobne ako cez minuloročný ešte VIP víkend, v centre odmien LEGO® Insiders treba požiadať o zľavový kód, ktorý následne treba zadať v nákupnom košíku pre pripísanie zľavy. V prípade, že ste si niektorý so setov vyhliadli, odporúčam neotálať, nakoľko zľavové kupóny budú pravdepodobne dostupné v obmedzenom množstve. Aby sa Vám nestalo, že sa všetky minú a vám ostanú oči pre plač. Tu je zoznam setov, ktoré budú v zľave cez Insiders víkend.

LEGO® Insiders víkend 2023 dvojnásobok Insiders bodov

Dvojnásobok Insider bodov na všetky nákupy
Dvojnásobok Insider bodov na všetky nákupy

Počas LEGO® Insiders víkendu získa každý nakupujúci dvojnásobný počet Insiders bodov za nákup LEGO® setov v oficiálnom LEGO® obchode. Tie následne možeme použiť v centre odmien Insiders ako zľavy pri nákupe setov, alebo na získanie rôznych odmien. Pri nákupe LEGO® setov v podstate dostaneme zľavu 10% v podobe Insiders bodov, to znamená, že pri nákupe za 100 € dostaneme späť až 10 €. V USA dokonca zákazníci môžu na vybrané sety dostať trojnásobok alebo až štvornásobok bodov. Bohužiaľ, u nás v európe sa musíme uspokojiť iba s dvojnásobnou porciou bodov.

  • Nakúp za 50 € a získaj 750 bodov LEGO® Insiders v hodnote aspoň 5 € v odmenách
  • Nakúp za 100 € a získaj 1500 bodov LEGO® Insiders v hodnote aspoň 10 € v odmenách
  • Nakúp za 150 € a získaj 2250 bodov LEGO® Insiders v hodnote aspoň 15 € v odmenách
  • Nakúp za 200 € a získaj 3000 bodov LEGO® Insiders v hodnote aspoň 20 € v odmenách

LEGO® Insiders víkend 2023 nové odmeny

Ďalším dôvodom na návštevu centra odmien LEGO® Insiders sú odmeny v rámci trvania LEGO® Insiders víkendu.

Vybrané odmeny
Vybrané odmeny

Za 25 Insiders bodov máš šancu vyhrať vybrané odmeny od 18. do 23. novembra 2023

Cínová vianočná odmena
Cínová vianočná odmena

Za 1800 Insiders bodov môžeš získať cínovú vianočnú odmenu.

Kazetový magnetofón
Kazetový magnetofón

Kazetový magnetofón bude dostupný za 2400 Insiders Bodov.

Tri technické výkresy retro stavebníc LEGO Space
Tri technické výkresy retro stavebníc LEGO® Space

Tri technické výkresy retro stavebníc z témy LEGO® Space každý za 50 Insiders bodov, spolu za 150 bodov.

Za 25 Insiders bodov si môžete dokonca kúpiť šancu vyhrať až jeden milión Insiders bodov.

Tak a to je všetko z akcií a zliav, ktoré nám ponúkne LEGO® Insiders víkend 2023. Ten bude prebiehať už budúci víkend 18. a 19. novembra 2023. A nezabudnite že o týždeň neskôr od 24. do 27. novembra príde ďalší Black friday a Kyberpondelok s ďalšími zľavami a novými setmi. Najväčším ťahákom bude určite LEGO® Marvel Veža Avengerov s ktorou vychádza aj špeciálny Darček k nákupu LEGO® Marvel Taxi.


Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *