Darček k nákupu LEGO® Marvel 76269 Veža Avengerov v období LEGO® Black Friday (24.-27. november)

Fanúšikov LEGO® kociek a Marvelu len pred pár dňami potešilo vydanie doposiaľ najväčšieho LEGO® Marvel setu 76269 Veža Avengerov a teraz tu máme aj potvrdenie nového Darčeku k nákupu. Ten bude k dispozícii pri nákupe tohto gigantického setu v oficiálnom LEGO® obchode počas trvania akcie LEGO® Black Friday. Jediná podmienka na kvalifikovanie je byť členom programu LEGO® Insiders (po starom LEGO® VIP). Akcia LEGO® Black Friday bude prebiehať od 24. do 27. novembra 2023. Viac informácii o LEGO® Black friday nájdete aj tu.

LEGO Marvel Taxi Darček k nákupu Veže Avengerov
LEGO® Marvel Taxi Darček k nákupu Veže Avengerov

LEGO® Marvel Taxi darček k nákupu bude dostupný pri nákupe LEGO® Marvel 76269 Veža Avengerov zatiaľ v termíne od 24. do 27. novembra alebo do vyčerpania zásob. Veža Avengerov je nový LEGO® Marvel set ohlásený len nedávno. So svojimi výškou 90 cm, počtom dielikov 5201 a najvačším počtom 31 minifigúrok v jednom sete sa radí k najlepším LEGO® setom v roku 2023.

LEGO Marvel Taxi Darček k nákupu Veže Avengerov
LEGO® Marvel Taxi Darček k nákupu Veže Avengerov

Vďaka včerajšiemu livestreamu ku akcii LEGO® Black Friday vieme viac detailov a informácii k tomuto darčeku. Set obsahuje žltý taxík známy z mesta New York a 4 minifigúrky. Medzi nimi nájdeme Čierneho Pantera, vodiča taxíku a dvoch Outriderov. V krabici by malo byť spolu okolo 150 kociek ale oficiálny počet nemáme potvrdený.

Minifigúrka Čierneho Pantera nie je exkluzívna pre tento set a videli sme ju napríklad v sete 76212 Laboratórium Shuri. Taxikár tiež nie je ničím výnimočný, môžeme sa rozhodnúť či mu dáme vlasy alebo je pre neho k dispozícii rovnaká Avengers šiltovka akú má minifigúrka Kevina Feiga.

LEGO® Marvel Taxi Darček k nákupu Veže Avengerov
LEGO® Marvel Taxi Darček k nákupu Veže Avengerov

Samotné auto taxíka má dosť nevýrazný tvar a jediné zaujímavé na ňom sú niektoré nové nálepky. Nájdeme tu napríklad nálepky na streche a po bokoch taxíka. Ako referencia k Veži Avengerov je nálepka poznávacej značky. Tá sa skladá z písmen A a T ako Avengers Tower (Veža Avengerov po anglicky) a z čísla 76269, ktoré je oficiálnym číslom setu.

Nálepka s číslom poznávacej značky taxíku
Nálepka s číslom poznávacej značky taxíku

Myslím si že set 76269 Veža Avengerov bude dosť populárny a preto sa tento darček pravdepodobne rýchlo minie. Takže ak ste fanúšikom LEGO® kociek a Marvela, určite si túto ponuku nenechajte ujsť. Druhá možnosť je kúpiť ho neskôr od niekoho iného ale to už bude asi za vyššiu cenu.

LEGO® Marvel Taxi Darček k nákupu Veže Avengerov
LEGO® Marvel Taxi Darček k nákupu Veže Avengerov

Nakoniec, pomaly sa blížia LEGO® akcie Black friday a Kyberpondelok a predpokladám, že nám LEGO® ešte pripraví zopár prekvapení a pravdepodobne ohlási aj iné Darčeky k nákupu ktoré môžte získať pri nákupe Veže Avengerov.

Podrobnejší článok o novom LEGO® Marvel sete 76269 Veža Avengerov je na tomto odkaze.


Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *