Jarné a exkluzívne LEGO® sety dostupné od januára 2024!

Spoločnosť LEGO® nám aj na začiatku nového roka ponúka 6 nových jarných a exkluzívnych setov. Býba pravidlom, že sú tieto stavebnice dostupné iba na stránke LEGO.com a v oficiálnych LEGO® obchodoch.

Všetky stavebnice sú v ponuke oficiálneho LEGO® obchodu od 1. januára 2024 takže ak Vás niektorý z nich zaujal, neváhajte a ponáhľajte sa. Zoznam všetkých tém a stavebníc ktoré vychádzajú v januári 2024 nájdete tu.

Medzi novými stavebnica nájdeme aj jednu s veľkonočnou tématikou ktorá má názov LEGO® 40709 Jarné ihrisko pre zvieratká. Zaľúbenci si spolu môžu postaviť valentínsku stavebnicu LEGO® 40711 Ježkovia na pikniku.

Zoznam všetkých LEGO® Jarných a exkluzívnych setov vychádzajúcich 1. januára 2024

LEGO® 40709 Jarné ihrisko pre zvieratká

Hračka so zvieratkami plná jarnej zábavy – Dievčatá a chlapci od 8 rokov môžu osláviť veľkonočné sviatky s týmto modelom LEGO® Jarné ihrisko pre zvieratká. Stavebnica je plná roztomilých zvieratiek a zábavných funkcií. Hračkársky vtáčik a veverička – táto veľkonočná stavebnica obsahuje dve zvieratká, takže deti si užijú nekonečné hodiny zábavnej hry.

Deti môžu vziať zvieratká nahor po rampe a posadiť ich na vrchol domčeka, usadiť ich okolo ohniska a neskôr pohojdať na pohyblivej prevažovačke. Ukryte farebné veľkonočné vajíčka pod rampu a za domček na strome, aby si deti užili zábavnú schovávačku. LEGO® 40709 Jarné ihrisko pre zvieratká kúpite od 1. januára 2024 exkluzívne iba v oficiálnom LEGO® obchode za 12,99 €.

LEGO® 40711 Ježkovia na pikniku

Táto stavebnica je skvelým darčekom LEGO® na akúkoľvek špeciálnu príležitosť vrátane Valentína pretože obsahuje dva modely ježkov sediacich pod hubou v tvare srdca na podložke v tvare srdca. Je plná herných možností a rôznych funkcií.

Ježkov môžete odpojiť od lavičky, aby mohli voľne stáť, alebo ich môžete posadiť na deku a užiť si piknik s ružou, šálkami, koláčom a žltým motýľom. Labky ježkov takisto dokážu držať šálky. V stavebnici nechýba deka, lavička, ruža, šálky, koláč a žltý motýľ, s ktorými si ježkovia užijú milý piknik. LEGO® 40711 Ježkovia na pikniku dostanete výhradne v oficiálnom LEGO® obchode od 1. januára 2024 za 12,99 €.

LEGO® Creator 40713 Pohľadnica Japonsko

Pohľadnica je ódou na jednu z najznámejších pamiatok krajiny, horu Fudži, obklopenú rozkvitnutými čerešňami, červeným mostom a hradom, ktorý čerpal inšpiráciu z Hradu Himedži. Súčasťou 3D modelu je aj balenie samolepiek, ktoré staviteľom umožňuje doplniť pohľadnicu o tabuľku s nápisom „Japan“ v angličtine alebo japončine.

Okrem rozkvitnutej čerešne, červeného mosta a hradu, ktorý čerpal inšpiráciu z Hradu Himedži, nájdete v modeli aj bambus, lampáše a lotosový kvet. Model je súčasťou zberateľských pohľadníc medzi ktoré patrí aj Londýn, New York alebo Austrália. LEGO® Creator 40713 Pohľadnica Japonsko si môžete kúpiť v oficiálnom LEGO® obchode od 1. januára 2024 za 14,99 €.

LEGO® 40725 Rozkvitnuté čerešne

Model obsahuje dve zostaviteľné vetvičky čerešňového stromu, ktoré možno ozdobiť jemnými púčikmi v odtieňoch bielej a ružovej, a nabáda milovníkov kvetín k vytváraniu vlastných kvetov LEGO®. Po dokončení bude stavebnica krásnou kvetinovou výzdobou, ktorá dodá každému priestoru radostný nádych jari.

Stavebnica obsahuje 438 dielikov a každá vetvička rozkvitnutej čerešne meria vyše 35 cm na dĺžku. Rozkvitnuté čerešne možno darovať malým kvetinárom či dospelým milovníkom prírody na Valentína alebo ku Dňu matiek. LEGO® 40725 Rozkvitnuté čerešne je dostupné v oficiálnom LEGO® obchode od 1. januára 2024 za cenu 14,49 €.

LEGO® 40747 Narcisy

Zostaviteľná kytica obsahuje dva žlté narcisy a dvabiele narcisy so zelenými stonkami a prispôsobiteľnými listami, takže si stavebnicu môžete upraviť podľa seba. Narcisy vyzerajú ako skutočné kvety v jemných odtieňoch žltej a bielej a majú zelené stonky s nastaviteľnými listami.

Zostaviteľné kvety budú výborným darčekom pre deti či dospelých milovníkov kvetov na Valentína alebo ku Dňu matiek. Stavebnica obsahuje 216 dielikov a každá stonka narcisu meria vyše 30 cm na dĺžku. LEGO® 40747 Narcisy nájdete od 1. januára 2024 v oficiálnom LEGO® obchode za 14,49 €.

LEGO® 40708 Malý Disney zámok Ariel

Zámok Ariel je pokrytý zlatými detailmi, obsahuje rôzne morské prvky a takisto minifigúrku Ariel. Fanúšikovia zostaviteľných princezien Disney a filmu Malá morská víla vo veku od 12 rokov si s týmto miniatúrnym modelom Arielinho čarovného zámku užijú nekonečnú hru na postavy. Táto stavebnica z 556 dielikov meria vyše 21 cm na výšku, 14 cm na šírku a 12 cm do hĺbky. LEGO® 40708 Malý Disney zámok Ariel kúpite od 1. januára 2024 v oficiálnom LEGO® obchode za 39,99 €.

Nezabudnite, že len do zajtra 16. januára máte možnosť získať darček k nákupu v oficiálnom LEGO® obchode. Všetky detaily tejto ponuky ako aj sumu potrebnú na získanie som spísal v tomto článku.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *