Dvojnásobok LEGO® Insiders v termíne 20. až 24. január 2024!

Prvá udalosť dvojnásobok bodov LEGO® Insiders v roku 2024 sa uskutoční v termíne od 20. do 24 januára. Ako už napovedá názov, v tomto termíne získajú členovia programu Insiders (bývalý program LEGO® VIP) dvojnásobok bodov za všetky uskutočnené nákupy v oficiálnom LEGO® obchode, kamennom alebo internetovom.

Pri príležitosti tejto udalosti by mal prísť aj nový darček k nákupu 40611 Rok Draka, ktorý ale nemáme oficiálne potvrdený na stránke LEGO®. Odhadovaná suma na kvalifikovanie pre darček by mala byť okolo 85 €. Darček bude pravdepodobne dostupný pri nákupe LEGO® setov od 20. do 31. januára 2024. Informácie potvrdíme po oficiálnom ohlásení darčeka od spoločnosti LEGO®.

Dvojnásobok LEGO® Insiders bodov je ideálna príležitosť na nákup nových setov, ktoré vyšli v januári 2024 ako aj najlepších LEGO® setov z roku minulého. Samozrejme, najviac sa oplatí nákup najdrahších setov. Za nákup všetkých setov dostaneme až 10% z ceny stavebníc späť vo forme Insider bodov. Tie potom môžeme použiť na nákup v oficiálnom LEGO® obchode.

Napríklad pri kúpe setu Icons 10326 Prírodovedné múzeum dostaneme späť v podobe Insiders bodov až 30 €, čo nie je vôbec na zahodenie. Pri kúpe tých najväčších setov ako sú 10316 Pán prsteňov – Vododol alebo 76269 Veža Avengerov dostaneme späť ešte viac.

Dvojnásobok LEGO® Insiders bodov bude dostupných v oficiálnom LEGO® obchode od 20. do 24 januára 2024 pre všetkých členov programu Insiders.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *