LEGO® Knihy v roku 2024 a 2025 obsahujú aj nové minifigúrky

Tak ako každý rok, aj v roku 2024 sa môžeme tešiť na nové LEGO® knihy a časopisy. V nich sa pravidelne objavujú aj mále LEGO® modely alebo minifigúrky. V rámci roka 2024 prídu do predaja knihy s rôznymi LEGO® témami ako napríklad Harry Potter, City, Ninjago alebo Star Wars v ktorých nájdeme aj exkluzívne LEGO® modely a minifigúrky.

Prvú várku nových kníh uvidíme už 23. mája, kedy do ponuky príde napríklad kniha LEGO® City Space Mission, ktorá prinesie minifigúrku astonauta. Z témy LEGO® Dreamzzz príde minifigúrka Coopera v knihe s názvom Cooper in action! K týmto dvom knižkám sa pridá 20. júna aj LEGO® Star Wars s knižkou Mandalorian Warriors, v ktorej nájdeme minifigúrku Mandalorian Fleer Commandera. Jedná sa o minifigúrku zo stavebnice LEGO® Star Wars 75348 Mandalorianska stíhačka triedy Fang proti TIE Interceptoru.

Taktiež v termíne 20 júna si prídu na svoje fanúšikovia superhrdinov. Aj LEGO® DC dostane svoju knižku s názvom The Maven of Mayhem, v ktorej bude minifigúrka známej Harley Quinn. Okrem toho sa v roku 2024 dočkáme aj knihu Space Rescue (10. október) v ktorej bude podľa informácií až 100 LEGO® kociek. V novembri príde kniha LEGO® Fantastic Tales of Dragons, ktorá sa podľa názvu bude koncentrovať na drakov. Pre fanúšikov LEGO® Ninjago máme tiež dobrú správu. V septembri, konkrétne 26. má byť uvedená kniha LEGO® Ninjago Ninja Duels. Okrem dvoch minifigúrok v nej nájdeme aj hraciu podložku.

To ale zďaleka nie je všetko. V augute 2024 by sme mali vidieť aj tri zaujímavé ročenky pre rok 2025. Pravdepodobne sa dočkáme ročenky Harry Potter, Star Wars a LEGO®. Tie budú tiež obsahovať zaujimáve minifigúrky. Dočkáme sa Harryho Pottera na metlobale s metlou a Zlatou strelou, Rytiera Jedi Yodu aj so svetelným mečom a oficiálne licencovaného závodníka Formule 1 aj s pohárom pre víťaza pretekov a prilbou.

Napriek tomu, že sú tieto knihy mierené na mladšie publikum, výskyt exkluzívnych minifigúrok je dostatočným lákadlom aj pre starších LEGO® zberateľov. Snáď sa k týmto produktom budeme vedieť dostať aj u nás na Slovensku, poprípade na eshope Amazon by mali byť dostupné na objdednanie.


Na stránke alza.sk prebieha od 1. do 15. apríla 2024 výpredaj s názvom alza dni v ktorom môžete nájsť niekoľko zaujímavých stavebníc za super ceny. Viac som spísal v predchádzajúcom článku na tomto odkaze.

Nezabudnite, že od 1. apríla na Vás čakajú v oficiálnom LEGO® obchode až tri darčeky k nákupu (GWP). LEGO® 40683 Kvetinová treláž môžete získať zdarma pri nákupe tovaru za aspoň 150 € v oficiálnom LEGO® obchode v čase od 1. do 14. apríla 2024 alebo do vyčerpania zásob.

Druhý aprílový darček k nákupu LEGO® 50008325 Mimic truhlica na kocky je exkluzívne dostupný od 1. do 7. apríla iba pri nákupe novej stavebnice 21348 Dungeons and Dragons: Príbeh Červeného Draka, ktorá príde do predaja už v apríli.

LEGO® 40681 Retro pojazdné občerstvenie sa vracia do ponuky darčekov k nákupu od 1. apríla pri kúpe jednej z troch modulárnych budov, LEGO® Icons 10326 Prírodovedné múzeumLEGO® Icons 10312 Jazzový klub alebo LEGO® Icons 10297 Butikový hotel.

Všetky dôležité informácie o tom ako získať jednotlivé aprílové darčeky nájdete TU.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *