LEGO® Star Wars 40675 Clone Commander Cody príde do ponuky v máji!

Tak ako už pravidelne býva zvykom, v máji najviac rezonujú stavebnice LEGO® Star Wars pretože 4. mája pravidelne oslavujeme Deň Star Wars (May the 4-th be with you). Spoločnosť LEGO® nám postupne dávkuje oznámenia nových stavebníc, ktoré môžeme očakávať v ponuke už v máji.

Najnovším odhaleným LEGO® modelom je LEGO® Star Wars 40675 Clone Commander Cody. Bolo len otázkou času, kedy sa tento obľúbený klonový vojak objaví aj ako postava BrickHeadz. Prvýkrát sme jeho minifigúrku aj s jeho Phase II brnením mohli nájsť v sete LEGO® Star Wars 75337 AT-TE z roku 2022. Teraz prichádza aj jeho BrickHeadz verzia, ktorá bude dostupná v obchodoch už 1. mája 2024 aj s ďalšími novými stavebnicami LEGO® Star Wars.

LEGO Star Wars 40675 Clone Commander Cody
LEGO® Star Wars 40675 Clone Commander Cody

Ako vidíme na prvých zverenjnených fotografiách, už krabica LEGO® Star Wars 40675 Clone Commander Cody setu je odlišná od iných Star Wars BrickHeadz krabíc. V poradí 226-ta BrickHeadz stavebnica sa skladá zo 147 kociek. Na prednej strane je zobrazený postavený model Commandera Codyho aj s jeho Phase II brnením ako sme ho mohli vidieť vo filme Pomsta Sithov.

Na jeho prilbe je aj oranžová striežka, za opaskom má blaster a krásny detail je svetlo-modrý dielik v jeho ruke, ktorý zobrazuje hologram od Palpatina. Na bočnej strane krabice je dokonca vyobrazený v rovnakej póze z filmu.

LEGO Star Wars 40675 Clone Commander Cody
LEGO® Star Wars 40675 Clone Commander Cody

Zadná strana krabice zase zobrazuje, že postavený Cody stojí na čiernej podložke. Môžeme si tiež všimnúť logo k výročiu 25 rokov LEGO® Star Wars.

Momentálne bol tento set ohlásený iba v Austrálií, takže ešte nie je zalistovaný na európskych stránkach LEGO®. Preto ešte nevieme presnú cenu, za ktorú sa od 1. mája bude predávať. Ak sa bude riadiť podľa ceny ostatných BrickHeadz modelov, bude LEGO® Star Wars 40675 Clone Commander Cody stáť 9,99 €.

LEGO Star Wars 40675 Clone Commander Cody
LEGO® Star Wars 40675 Clone Commander Cody

Nateraz je jasné, že sa zaradí k ostatným novým LEGO® Star Wars stavebniciam pri májovéj oslave Dňa Star Wars (May the 4-th be with you). Okrem tohto modelu už boli ohlásené aj LEGO® Star Wars 75378 Barc Speeder Escape, LEGO® Star Wars 75383 Sith Infiltrator Dartha Maula, LEGO® Star Wars 75380 Mos Espa Podrace Diorama a LEGO® Star Wars 75381 Droideka.

Podrobnosti

  • Číslo setu: 40675
  • Vek: 10+
  • Počet dielikov: 147
  • Počet figúrok: 0
  • Dátum vydania: 1. máj 2024
  • Oficiálna predajná cena: 9,99€

Všetky spomínané stavebnice prídu do predaja v máji ako súčasť Dňa Star Wars. Keďže v roku 2024 nie je iba výročie 25 rokov LEGO® Star Wars ale aj 25 rokov Epizódy I, špekuluje sa aj o ďalšej novej stavebnici LEGO® BrickHeadz, Phantom Menace BrickHeadz collection. V nej by sa mali objaviť postavy ako Anakin Skywalker, Darth Maul, Jar Jar Binks, Qui-Gon Jinn a Královná Amidala s Kapitánom Panakom. Okrem toho očakávame ohlásenie aj jedného nového modelu Star Wars Ultimate Collector Series.


Na stránke alza.sk prebieha od 1. do 15. apríla 2024 výpredaj s názvom alza dni v ktorom môžete nájsť niekoľko zaujímavých stavebníc za super ceny. Viac som spísal v predchádzajúcom článku na tomto odkaze.

Nezabudnite, že od 1. apríla na Vás čakajú v oficiálnom LEGO® obchode až tri darčeky k nákupu (GWP). LEGO® 40683 Kvetinová treláž môžete získať zdarma pri nákupe tovaru za aspoň 150 € v oficiálnom LEGO® obchode v čase od 1. do 14. apríla 2024 alebo do vyčerpania zásob.

Druhý aprílový darček k nákupu LEGO® 50008325 Mimic truhlica na kocky je exkluzívne dostupný od 1. do 7. apríla iba pri nákupe novej stavebnice 21348 Dungeons and Dragons: Príbeh Červeného Draka, ktorá príde do predaja už v apríli.

LEGO® 40681 Retro pojazdné občerstvenie sa vracia do ponuky darčekov k nákupu od 1. apríla pri kúpe jednej z troch modulárnych budov, LEGO® Icons 10326 Prírodovedné múzeumLEGO® Icons 10312 Jazzový klub alebo LEGO® Icons 10297 Butikový hotel.

Všetky dôležité informácie o tom ako získať jednotlivé aprílové darčeky nájdete TU.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *