Tri nové LEGO® darčeky k nákupu prídu do ponuky od 1. apríla

Apríl je už za rohom a podľa dostupných informácií nás v prvej polovici mesiaca čakajú až tri Darčeky k nákupu (GWP) v oficiálnom LEGO® obchode. Bohužiaľ sa zdá, že nenájdeme žiadnu stavebnicu, za nákup ktorej by sme dostali všetky tri darčeky. Poďme sa pozrieť, ako sa dajú nakombinovať.

Už len dva dni ostávajú do konca marca a v apríli príde do ponuky niekoľko zaujímavých nových LEGO® stavebníc. Dva najväčšie ťaháky sú určite LEGO® 76271 Batman: The Animated Series Gotham City a 21348 Dungeons and Dragons: Príbeh Červeného Draka. Jeden z aprílových darčekov k nákupu bude dostupný práve pri kúpe nového Dungeons and Dragons setu.

LEGO® 40683 Kvetinová treláž

LEGO® 40683 Kvetinová treláž je jarný minibotanický kvetinový model vhodný aj ako jarná dekorácia na stôl alebo na zavesenie na stenu. Skladá sa z 440 dielikov a po dokončení meria 18 cm na výšku, 17 cm na šírku a 5 cm do hĺbky. Viac informácií o tomto aprílovom darčeku nájdete aj v predchádzajúcom článku v sekcii novinky.

Stavebnicu môžete získať zdarma pri nákupe tovaru za aspoň 150 € v oficiálnom LEGO® obchode v čase od 1. do 14. apríla 2024 alebo do vyčerpania zásob.


LEGO® 5008325 Mimic truhlica na kocky

Druhý aprílový darček k nákupu LEGO® 50008325 Mimic truhlica na kocky je exkluzívne dostupný iba pri nákupe novej stavebnice 21348 Dungeons and Dragons: Príbeh Červeného Draka, ktorá príde do predaja už v apríli.

Táto špeciálna a jedinečná stavebnica bude dostupná iba v termíne od 1. do 7. apríla 2024 alebo do vyčerpania zásob. Obsahuje tématickú truhlicu k novému LEGO® Dungeons and Dragons setu, na ktorej vidíme vytlačené oči a pohyblivý jazyk v ústach so zubami. Vo vnútri truhlice je miesto pre uloženie hracích kociek k hre Dungeons and Dragons.

Darček k nákupu je zabalený v žltej krabici. To z minulosti naznačuje, že sa jedná o limitovaný počet stavebníc, ktoré budú k dispozícii. Vo vnútri krabice sa nachádza sáčok na zapínanie s LEGO® kockami a návod na stavbu. Tento model je určený ako odkladacie miesto pre hracie kocky. Môžete si dovnútra ale uložiť aj iné veci alebo si model len tak vystaviť na polici. Modrý jazyk si môžete vystrčiť z truhlice alebo ho nechať poskladaný vo vnútri. Na vrchu truhlice vidíme štyri oči, ktoré sú potlačené. Stavebnica sa skladá spolu zo 168 dielikov.


LEGO® 40681 Retro pojazdné občerstvenie

Tretí darček k nákupu stavebníc v apríli nie je novinka, ale niekomu už dobre známy model LEGO® 40681 Retro pojazdné občerstvenie, ktorý sa vracia späť do ponuky. Zatiaľ nie je potvrdené, či tento darček bude aj pre Európu a Slovensko ale to sa dozvieme už o niekoľko dní. Každopádne podľa neoverených informácií dostane model pojazdného občerstvenia každý, kto si od 1. apríla zakúpi jednu z troch modulárnych budov, LEGO® Icons 10326 Prírodovedné múzeumLEGO® Icons 10312 Jazzový klub alebo LEGO® Icons 10297 Butikový hotel.

Dodávka sa skladá z 309 dielikov a meria 7 cm na výšku, 13 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Okrem dodávky tu nájdeme aj markízu, tabuľku s jedálnym lístkom, tácku na koreniny, 2 minifigúrky a doplnky vrátane hranoliek a hot-dogu.

Samozrejme, pri kúpe niektorého z týchto setov bude dostupné aj LEGO® 40683 Kvetinová treláž takže môžete získať až dva zaujímavé darčeky k nákupu naraz.


V apríli tiež vychádza niekoľko ďalších nových LEGO® stavebníc. Ak si chcete pozrieť celý kompletný zoznam všetkých LEGO® stavebníc, ktoré vyšli alebo vychádzajú v roku 2024, nájdete ho na tomto odkaze.


Navyše od 12. do 31. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode až dva darčeky k nákupu LEGO® 40682 Jarný záhradný domček a 30688 Veľkonočný zajačik s farebnými vajíčkami. Všetky podrobnosti tejto ponuky som spísal v predchádzajúcom článku na tomto odkaze.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *