Dva nové Veľkonočné darčeky k nákupu sú už v ponuke v oficiálnom LEGO® obchode

Čas letí strašne rýchlo a po skončení ponuky darčeku k nákupu (GWP) v podobe stavebnice 40680 Kvetinárstvo prichádzajú v druhej polovici marca dva nové veľkonočné darčeky. Už býva každoročne zvykom, že LEGO® prináša tématické stavebnice k začiatku Jari, respektíve Veľkej Noci.

LEGO® 40682 Jarný záhradný domček prichádza do ponuky ako darček k nákupu LEGO® tovaru v oficiálnom LEGO® obchode od 12. do 31. marca 2024 za sumu aspoň 80 €. Súčasťou setu je farebný domček v tvare vajíčka a dve zvieracie figúrky.

V krabici nájdeme spolu 277 dielikov a postavený set meria 13 cm na výšku, 9 cm na šírku a 13 cm do hĺbky. Zdá sa, že táto stavebnica spája prvky z niektorý minulých veľkonočných stavebníc. Model domčeka v tvare vajíčka je tvorený veselými farebnými kockami. Domček je pomerne veľký, na to že sa jedná o stavebnicu zadarmo k nákupu.

Aj keď na prvý pohľad pôsobí jednoducho, vo svojom vnútri skrýva niekoľko prekvapení a odkladacích priestorov. Vo vnútri domu nájdeme kvety, vajíčko a dokonca aj červený kýblik, ktorý sa hodí na zbieranie vajíčok. Vrchná časť domčeka sa dá otvoriť a tým odhaliť vnútro.

Nebola by to Veľká Noc bez veľkonočného zajaca alebo sliepky. V tejto stavebnici nájdeme oboje. Sliepka pôsobí naozaj roztomilo. Zajac zase dokáže v rukách držať krhlu a mrkvu. Zvieratá dodávajú modelu tú spravnu veľkonočnú atmosféru a robia ho lepším nielen na vystavenie ale aj na hranie sa.

Druhým darčekom k nákupu je polybag 30688 Veľkonočný zajačik s farebnými vajíčkami. Ten je trochu lepšie dostupný. Pre jeho získanie stačí nakúpiť v oficiálnom LEGO® obchode za sumu aspoň 40 €. Táto ponuka trvá od 12. do 31. marca 2024 alebo do vyčerpania zásob.

Aj keď je polybag oveľa jednoduchší a na kocky chudobnejší, určite je krásnou dekoráciou na sviatky Veľkej Noci. Vo vrecku sa nachádza 68 dielikov z ktorý si môžeme postaviť polohovateľného veľkonočného zajačika chrúmajúceho mrkvu a tri farebné veľkonočné vajíčka.

Tohtoročné veľkonočné darčeky k nákupu sa podĺa mňa naozaj vydarili. Najlepšou časťou ponuky je suma potrebná na získanie darčekov. Ak ste napríklad odkladali kúpu niektorej z nových LEGO® stavebníc, ktoré vyšli v marci, môžete pri kúpe niektorej z nich v hodnote 80 € získať obidva veľkonočné darčeky k nákupu. A to je naozaj slušná ponuka.


Ak si chcete pozrieť celý kompletný zoznam všetkých LEGO® stavebníc, ktoré vyšli v roku 2024, nájdete ho na tomto odkaze.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *