Veľkonočný výpredaj v oficiálnom LEGO® obchode je tu!

Odhalenie dvoch nových LEGO® Darčekov k nákupu s Veľkonočnou tématikou sme očakávali. Čo nás ale prekvapilo je spustenie Veľkonočného výpredaja LEGO® stavebníc v oficiálnom LEGO® obchode, ktorý sa dnes (12.3.2024) začal a bude prebiehať do 21.3.2024.

Zľavy sa pohybujú od 15% do 40% a okrem stavebníc sú zlacnené aj napríklad kľúčenky alebo LEGO® oblečenie.

Veľkonočný výpredaj v oficiálnom LEGO® obchode

Nezabudnite, že veľkonočný výpredaj trvá iba do 21. marca 2024 takže ak Vás niektorá stavebnica zaujala, neváhajte s jej nákupom.

Navyše od 12. do 31. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode až dva darčeky k nákupu LEGO® 40682 Jarný záhradný domček a 30688 Veľkonočný zajačik s farebnými vajíčkami. Všetky podrobnosti tejto ponuky som spísal v predchádzajúcom článku na tomto odkaze.


Ak si chcete pozrieť celý kompletný zoznam všetkých LEGO® stavebníc, ktoré vyšli v roku 2024, nájdete ho na tomto odkaze.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *