LEGO® 76271 Batman: The Animated Series Gotham City bolo odhalené!

V roku 2024 oslavuje značka Batman svoje 85-te výročie a spoločnosť LEGO® sa pripája k oslave s novou stavebnicou LEGO® 76271 Batman: The Animated Series Gotham City. Tento krásny masívny obraz mesta Gotham z animovaného seriálu Batman nám predstaví každú dôležitú budovu a lokáciu.

LEGO® 76271 Batman: The Animated Series Gotham City pozostáva z 4210 dielikov a do predaja v oficiálnom LEGO® obchode príde už 1. apríla pre členov programu Insiders a 4. apríla pre všetkých. Oficiálna predajná cena je stanovená na 299,99 €.

Tento set si viditeľne berie inšpiráciu z témy LEGO® Art, a ponúka nám možnosť postaviť si vlastné mesto Gotham v 3D efekte, ktoré si môžeme vystaviť ako obraz. Na prvý pohľad vyzerá model mesta možno trochu chaoticky ale pri bližšom pohľade tu nájdeme množstvo skrytých detailov a referencií, čo určite ocenia fanúšikovia maskovaného hrdinu.

Na postavenom modeli mesta Gotham vidíme všetky dôležité lokácie a budovy. Je tu napríklad policajná stanica, mestská radnica a súd, na oblohe lieta Batwing a vidíme tu aj svetelný signál s Batmanovým logom. Samozrejme nesmie chýbať Batmanova jaskyňa aj s Batmobilom.

Myslím, že viacerí budú potešení aj s informácie, že do krabice pribalili aj štyri exkluzívne minifigúrky. Tie dokonca prichádzajú aj so zaujímavým stojanom na vystavenie. Máme tu samozrejme minifigúrku Batmana, Catwoman aj s drahokamom, Harley Quinn a nesmie chýbať ani najšialenejší zo šialených Joker. Tomu v seriáli prepožičal hlas samotný Mark Hamill (Luke Skywalker).

Postavený model má úctihodné miery. Na šírku má až 76 cm a na výšku meria 42 cm. Model obsahuje 15 panelov, ktoré možno odstrániť a odhaliť vnútro sídla Wayneov, Batmanovu jaskyňu a ústav Arkham Asylum, ako aj aktivity mnohých zloduchov z animovaných seriálov Batman: The Animated Series. Veľkosť stavebnice je najlepšie vidieť na obrázku nižšie, kde ju môžeme porovnať s okolitým prostredím.

Na základe jeho rozmerov odporúčam stavebnicu zavesiť na stenu. Asi bude problém vystaviť ju na stole nehovoriac o poličke či skrinke.

Podrobnosti

  • Číslo setu: 76271
  • Vek: 18+
  • Počet dielikov: 4210
  • Počet figúrok: 4
  • Dátum vydania: 4. apríl 2024 (1. apríl pre členov Insiders)
  • Oficiálna predajná cena: 299,99 €

Uvidíme ako sa bude LEGO® 76271 Batman: The Animated Series Gotham City predávať. Na jednu stranu sa jedná o nádherný kus stavebnice pre milovníkov Batmana a hlavne pamätníkov na animovaný seriál z 90-tych rokov. Druhá vec je, či osloví aj širšiu fanúšikovskú základňu. Netreba ani zabúdať na cenovku setu, ktorá nie je najlacnejšia. LEGO® 76271 Batman: The Animated Series Gotham City príde exkluzívne iba do oficiálneho LEGO® obchodu 4. apríla pre všetkých fanúšikov superhrdinu s netopierom na hrudi za cenu 299,99 €.


Nezabudnite, že akurát prebieha veľkonočný výpredaj, ktorý trvá do 21. marca 2024. V tomto článku nájdete všetky zľavnené stavebnice dostupné na lego.com.

Navyše od 12. do 31. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode až dva darčeky k nákupu LEGO® 40682 Jarný záhradný domček a 30688 Veľkonočný zajačik s farebnými vajíčkami. Všetky podrobnosti tejto ponuky som spísal v predchádzajúcom článku na tomto odkaze.


Ak si chcete pozrieť celý kompletný zoznam všetkých LEGO® stavebníc, ktoré vyšli v roku 2024, nájdete ho na tomto odkaze.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *