Nové LEGO® Super Mario sety prídu v auguste 2024!

Pri príležitosti osláv 10. marca ako dňa Maria (Mar10 Day) nám boli predstavené tri nové LEGO® Super Mario stavebnice, ktoré môžeme očakávať v oficiálnom LEGO® obchode 1. augusta 2024.

Okrem toho bola ohlásená aj ďalšia zaujímavá novinka v 8-minutovom videu, kde sme sme zazreli siluetu Mario Kart motokáry aj s figúrkou Maria. Ak niekto nevie, Mario Kart je videohra v ktorej sa pretekajú postavy z Mario sveta na motokárach. Z videa je zrejmé, že v roku 2025 sa chystajú nové stavebnice práve z tejto videohry.

Rok 2025 je ale ešte dosť ďaleko a dovtedy nás čakajú ešte rôzne iné stavebnice tak sa poďme pozrieť na tri novinky ktoré prídu do predaja v auguste 2024.

Zoznam všetkých LEGO® Super Mario setov vychádzajúcich 1. augusta 2024

LEGO® Super Mario 71435 Bitka s Royom na hrade Peach

Hrad obsahuje ľahko prestaviteľné múry, ktoré sa zrútia pri obliehaní, vežu, katapult, rotujúci trón a fontánu v záhrade. K dispozícii sú tiež 3 figúrky LEGO® Super Mario: Roy (prvýkrát v stavebnici LEGO® Super Mario), Chain Chomp a Toad.

Pridajte figúrku LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ alebo LEGO® Peach™ (nie sú súčasťou balenia) a užite si interaktívnu hru. Pomôžte im poraziť Roya a prevziať kontrolu nad jeho Chain Chompom, nájsť skryté akčné prvky a odomknúť digitálne reakcie, ako je napríklad klavírna hudba. LEGO® Super Mario 71435 Bitka s Royom na hrade Peach príde do oficiálneho LEGO® obchodu 1. augusta 2024 za cenu 64,99€.


LEGO® Super Mario 71436 King Boo a Strašidelné sídlo

Táto parádna darčeková stavebnica pre chlapcov, dievčatá a hráčov vo veku od 8 rokov obsahuje zostaviteľný strašidelný dom, ktorý možno otvoriť a jednoducho vojsť k jeho hravým detailom, ako je zdvíhacia pohovka a knižnica s funkciou odhalenia kľúča. Obsahuje tiež 4 figúrky LEGO® Super Maria – King Boa, Yellow Baby Yoshiho, Dry Bonesa a Boa.

Pridajte figúrku LEGO® Maria™, LEGO® Luigiho™ alebo LEGO® Peach™ (nie sú súčasťou balenia) a užite si interaktívnu hru. Pomôžte im zbierať odmeny z akčnej kocky s minou, akčnej kocky s truhlicou a akčnej kocky s kľúčom, porazte Boa a Dry Bonesa, zvrhnite King Boa zo stola na nádvorí a nakoniec otvorte truhlicu s pokladom. LEGO® Super Mario 71436 King Boo a Strašidelné sídlo nájdete v ponuke oficiálneho LEGO® obchodu 1. augusta 2024 za cenu 74,99€.


LEGO® Super Mario 71437 Bowserov Rýchlik

Dobrodružná stavebnica pre deti je skvelým Nintendo® darčekom pre chlapcov, dievčatá a všetkých hráčov od 9 rokov. Model obsahuje detailne prepracovaný vlak, drezinu, 2 stanice, akčnú kocku Super Star, akčnú kocku s otáznikom a 6 figúrok LEGO Super Mario vrátane Hammer Broa, Boom Booma, 2 Goombov a 2 Para-Biddybudov.

Pridajte figúrku LEGO® Mario™, LEGO® Luigi™ alebo LEGO® Peach™ (nie sú súčasťou balenia) a užite si interaktívnu hru. Pomôžte im prenasledovať vlak v drezine, ovládajte točiacu sa plošinu na lokomotíve a aktivujte pružinový vystreľovač delového vagóna. Až budú všetci nepriatelia porazení, spustite klaksón, keď sa Bowserov rýchlik priblíži na stanicu. LEGO® Super Mario 71437 Bowserov Rýchlik kúpite v oficiálnom LEGO® obchode od 1. augusta 2024 za cenu 124,99€.

LEGO Super Mario Video ku dňu Maria


Nezabudnite, že akurát prebieha veľkonočný výpredaj, ktorý trvá do 21. marca 2024. V tomto článku nájdete všetky zľavnené stavebnice dostupné na lego.com.

Navyše od 12. do 31. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode až dva darčeky k nákupu LEGO® 40682 Jarný záhradný domček a 30688 Veľkonočný zajačik s farebnými vajíčkami. Všetky podrobnosti tejto ponuky som spísal v predchádzajúcom článku na tomto odkaze.


Ak si chcete pozrieť celý kompletný zoznam všetkých LEGO® stavebníc, ktoré vyšli v roku 2024, nájdete ho na tomto odkaze.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *