LEGO® Technic 42196 Lamborghini Huracán Tecnica tentokrát v oranžovom!

Rok 2024 sa pre tému LEGO® Technic rozbieha vo veľkom, veď iba v marci sme dostali až osem nových Technic stavebníc. Podľa nepotvrdených informácií môžeme očakávať niekoľko noviniek aj v mesiaci apríl.

Zatiaľ tu máme prvý ohlásený aprílový model, naschvál som nenapísal nový. LEGO® Technic 42196 Lamborghini Huracán Tecnica je v podstate dvojička staršieho modelu LEGO® Technic 42161 Lamborghini Huracán Tecnica. Jediný rozdiel je vo farbe. Zatiaľ čo predošlý model bol v zelenej, teraz prichádza tent istý model, akurát v oranžovom.

Neviem, čo presne napadlo dizajnérom pri vytváraní dvoch farebných kombinácií toho istého modelu. Isté však je, že to takto neurobili po prvý krát a vidieť sme to mohli už pri setoch LEGO® Creator 31136 Exotický papagáj a LEGO® Creator Exotický ružový papagáj.

Ale vráťme sa späť k autám. Obidva modely sa skladáju z rovnakého množstva 806 dielikov a tiež sa ponúkajú v oficiálnom LEGO® obchode za totožnú cenu 52,99 €.

Rovnaké su aj rozmery postaveného modelu, 8 cm na výšku, 28 cm na dĺžku a 12 cm na šírku. Obidva modely tiež obsahujú repliku motoru V10 a funkčné riadenie. Taktiež disponujú otváracími dverami.

Podrobnosti

  • Číslo setu: 42196
  • Vek: 9+
  • Počet dielikov: 806
  • Počet figúrok: 0
  • Dátum vydania: 1. apríl 2024
  • Oficiálna predajná cena: 52,99 €
  • Predajná cena na alza.sk: 50,90 €


Nezabudnite že od 1. do 10. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode za aspoň 200 € prvú zo štyroch tohtoročných stavebníc 40680 Kvetinárstvo.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *