LEGO City® 60439 Vesmírne laboratórium príde 1. apríla 2024!

Téma LEGO® City začala rok 2024 s veľkou porciou vesmírnych setov a v tomto trende zdá sa bude pokračovať aj naďalej. Téma vesmíru je tento rok celkovo masívne presadzovaná spoločnosťou LEGO® a dostala sa dokonca aj do tém LEGO® Technic, LEGO® Dreamzzz alebo aj LEGO® Friends. Včera sme priniesli článok o novej stavebnici LEGO® Friends 42602 Prieskumné vesmírne vozidlo. Všetky dôležité informácie a obrázky nájdete v TOMTO článku.

Pred pár dňami bol oficiálne potvrdený ďalší vesmírny set LEGO® City 60439 Vesmírne laboratórium. Stavebnica sa skladá z 560 dielikov a v oficiálnom LEGO® obchode bude dostupná už 1. apríla 2024 za sumu 38,99 €.

Z kociek v krabici postavíme laboratórium s kupolou, ktoré sa nachádza na neznámej planéte. Laboratórium môžeme rozložiť do priestoru a tým odhaliť nieklko zaujímavých miestností vo vnútri. Nájdeme tu botanickú miestnosť s mimozemskými rastlinami, riadiacu miestnosť, pristor na spanie ale aj kuchynku s dávkovačom vody a džúsu.

Z kociek vieme postaviť aj vozidlo na prieskum planét. Súčasťou setu sú aj dve minifigúrky astronautov, z ktorých jeden je na vozíčku, a jedna figúrku mimozemšťana. Astronaut vozíčkar si môže k svojmu kreslu pripevniť raketový pohon aby mohol rýchlejšie cestovať po povrchu planéty.

Na budove laboratória nájdeme aj dve súčiastky, vďaka ktorým môžeme tento set spojiť s ostatnými vesmirnými stavebnicami ako napríklad LEGO® City 60434 Vesmírna základňa a štartovacia plošina pre raketu.

Podrobnosti

  • Číslo setu: 60439
  • Vek: 6+
  • Počet dielikov: 560
  • Počet minifigúrok: 2
  • Dátum vydania: 1. apríl 2024
  • Oficiálna predajná cena: 38,99 €


Nezabudnite že od 1. do 10. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode za aspoň 200 € prvú zo štyroch tohtoročných stavebníc 40680 Kvetinárstvo.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *