Traja nový LEGO® astronauti prichádzajú ako plyšové hračky!

Posadnutosť vesmírnou témou v roku 2024 je zo strany spoločnosti LEGO® badateľná na každom kroku. Ako potvrdenie prichádza odhalenie novej plyšovej hračky ktorou nie je nič iné ako astronaut z klasickej témy LEGO® vesmír z 80-tych a 90-tych rokov.

Nová plyšová hračka LEGO® astronauta je dostupná v oficiálnom LEGO® obchode a predáva sa za cenu 25,99 €. Plyšák dizajnovo vychádza z klasickej minifigúrky astronauta s vesmírnym logom a batohom na chrbte. Môžeme si vybrať jednu z troch farebných variácií. Je tu 5008786 Plyšová hračka – červený astronaut, 5008785 Plyšová hračka – modrý astronaut a 5008784 Plyšová hračka – ružový astronaut.

Táto mäkká hračka je dostupná v rôznych farbách, vyrobená zo 100 % polyesterovej tkaniny s vyšívanými detailmi a je vyplnená polyetylénovými peletami. Plyšový astronaut meria vyše 34cm na výšku a jeho odolná konštrukcia a ploché nohy mu umožňujú stáť vzpriamene na rovnom povrchu.


Nezabudnite že od 1. do 10. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode za aspoň 200 € prvú zo štyroch tohtoročných stavebníc 40680 Kvetinárstvo.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *