Prvý aprílový Darček k nákupu je LEGO® 40683 Kvetinová treláž!

Spoločnosť LEGO® nám na svojej oficiálnej stránke predstavila ďalší, tentokrát prvý aprílový Darček k nákupu v podobe setu LEGO® 40683 Kvetinová treláž. Tento miniatúrny botanický set je skvelým doplnkom pre všetkých milovníkov kvetín a Jari.

Stavebnica bude dostupná od 1. do 14. apríla alebo do vyčerpania zásob pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode za aspoň 150€. Podľa dostupných informácií by sa tento darček mal vrátiť znova do ponuky od 27. mája 2024.

Ak teda plánujete nákup niektorého z nových setov, ktoré vychádzajú v apríli 2024, máte o jeden dôvod naviac. Navyše pre všetkých, ktorí sa chystajú nakúpiť novinku LEGO® Ideas 21348 Dungeons and Dragons: Príbeh Červeného Draka, k tomuto setu môžete dostať až DVA darčeky k nákupu, LEGO® 40683 Kvetinová treláž a taktiež aj špeciálny darček k nákupu tejto stavebnice 5008325 LEGO® Dungeons and Dragons Mimic Dice Box.

Čo vlastne obsahuje darček k nákupu LEGO® 40683 Kvetinová treláž V krabici nájdeme spolu 440 dielikov. Z tých by sme pri pozornom sledovaní návodu na stavbu mali postaviť kochlík s mrežou, na ktorej sa nachádzajú popínavé rastliny rôznych pastelových farieb.

Hotovú stavebnicu si môžete voľne postaviť alebo zavesiť na stenu a tým nechať vyniknúť kontrast bielej steny so živými jarnými farbami kvetov.

Vyzerá to tak, že tento darček k nákupu je jedným z troch darčekov, ktoré budú k dispozícií za nákupy v oficiálnom LEGO® obchode v prvej polovici apríla. Okrem spomínanej stavebnice LEGO® 40683 Kvetinová treláž môžete získať aj 5008325 LEGO® Dungeons and Dragons Mimic Dice Box pri nákupe novej stavebnice LEGO® Ideas 21348 Dungeons and Dragons: Príbeh Červeného Draka a staronový darček k nákupu LEGO® 40681 Retro pojazdné občerstvenie.

Tento pojazdný stánok s občerstvením dostaneme ale podľa najnovších správ iba pri kúpe jednej z troch modulárnych budov. Jedná sa o LEGO® Icons 10326 Prírodovedné múzeum, LEGO® Icons 10312 Jazzový klub a LEGO® Icons 10297 Butikový hotel. Samozrejme pri kúpe niektorého z týchto setov bude dostupné aj LEGO 40683 Kvetinová treláž takže môžete získať až dva zaujímavé darčeky k nákupu.


Ak sa chcete dozvedieť všetky dôležité informácie ohľadom setu LEGO® Ideas 21348 Dungeons and Dragons: Príbeh Červeného Draka, nájdete ich v tomto článku. Pre ďalšie informácie ohľadom darčeka k nákupu 5008325 LEGO® Dungeons and Dragons Mimic Dice Box kliknite sem.

V apríli tiež vychádza niekoľko ďalších nových LEGO® stavebníc. Ak si chcete pozrieť celý kompletný zoznam všetkých LEGO® stavebníc, ktoré vyšli alebo vychádzajú v roku 2024, nájdete ho na tomto odkaze.


Navyše od 12. do 31. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode až dva darčeky k nákupu LEGO® 40682 Jarný záhradný domček a 30688 Veľkonočný zajačik s farebnými vajíčkami. Všetky podrobnosti tejto ponuky som spísal v predchádzajúcom článku na tomto odkaze.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *