Špeciálny Darček k nákupu LEGO® stavebnice 21348 Dungeons and Dragons: Príbeh Červeného Draka!

Ak plánujete nákup novej stavebnice 21348 Dungeons and Dragons: Príbeh Červeného Draka, ktorá príde do oficiálneho predaja už 1. apríla 2024, máme pre Vás dobrú správu. Exkluzívne iba pri nákupe tohto setu bude dostupný nový Darček k nákupu (GWP) 5008325 LEGO® Dungeons and Dragons Mimic Dice Box.

Táto špeciálna a jedinečná stavebnica bude dostupná iba v termíne od 1. do 7. apríla 2024 alebo do vyčerpania zásob. Obsahuje tématickú truhlicu k novému LEGO® Dungeons and Dragons setu, na ktorej vidíme vytlačené oči a pohyblivý jazyk v ústach so zubami. Vo vnútri truhlice je miesto pre uloženie hracích kociek k hre Dungeons and Dragons.

Myslím si, že bude veľký záujem o 21348 Dungeons and Dragons: Príbeh Červeného Draka a preto je možné, že sa darčeky k nákupu minú pomerne rýchlo. Ak si teda plánujete najnovší v poradí už 56-ty LEGO® Ideas set zaobstarať, určite využite možnosť a doprajte si aj špeciálny darček. Budeme radi, ak použijete na kúpu odkaz z nášho článku. Podporíte tak našu prácu a nebude Vás to stáť nič navyše.

Podrobnosti

Darček k nákupu je zabalený v žltej krabici. To z minulosti naznačuje, že sa jedná o limitovaný počet stavebníc, ktoré budú k dispozícii. Vo vnútri krabice sa nachádza sáčok na zapínanie s LEGO® kockami a návod na stavbu. Tento model je určený ako odkladacie miesto pre hracie kocky. Môžete si dovnútra ale uložiť aj iné veci alebo si model len tak vystaviť na polici. Modrý jazyk si môžete vystrčiť z truhlice alebo ho nechať poskladaný vo vnútri. Na vrchu truhlice vidíme štyri oči, ktoré sú potlačené. Stavebnica sa skladá spolu zo 168 dielikov.


Ak sa chcete dozvedieť všetky dôležité informácie ohľadom setu LEGO® Ideas 21348 Dungeons and Dragons: Príbeh Červeného Draka, nájdete ich v tomto článku.

V apríli tiež vychádza niekoľko ďalších nových LEGO® stavebníc. Ak si chcete pozrieť celý kompletný zoznam všetkých LEGO® stavebníc, ktoré vyšli alebo vychádzajú v roku 2024, nájdete ho na tomto odkaze.


Navyše od 12. do 31. marca alebo do vyčerpania zásob môžete získať pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode až dva darčeky k nákupu LEGO® 40682 Jarný záhradný domček a 30688 Veľkonočný zajačik s farebnými vajíčkami. Všetky podrobnosti tejto ponuky som spísal v predchádzajúcom článku na tomto odkaze.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *