Nové LEGO® Monkie Kid prichádza v januári 2024!

Spoločnosť LEGO® prináša aj v novom roku 2024 tému LEGO® Monkie Kid. Už v januári nám predstavia štyri nové sety v ktorých nájdeme jeden set s tromi vozidlami, dvoch mechov a veľkolepé mesto Megapolis.

Fanušíkovia Monkie Kid sa aj v roku 2024 majú na čo tešiť, k už predtým predstavenému modelu 80054 5. výročie mesta Megapolis pribudnú ďalšie nové sety. 80050 Kreatívne vozidlá, 80051 Monkie Kidov minirobot a 80053 Dračí robot Mei.

LEGO® Monkie Kid 80050 Kreatívne vozidlá

Táto dobrodružná stavebnica umožňuje deťom vytvoriť 3 vlastné hračkárske vozidlá – čln s 2 vystreľovačmi projektilov, raketu a auto – a dodáva sa s minifigúrkami Monkie Kida a Monkey Kinga. Kreatívne stavebné hračky sa dajú skombinovať aj do akčnej parádnej vesmírnej lode alebo do čohokoľvek, čo si deti dokážu predstaviť.

Stavebnica sa skladá z 390 dielikov a obsahuje 2 minifigúrky. Dostupná je v oficiálnom LEGO® obchode od 1. januára 2024 za cenu 32,99 €.

LEGO® Monkie Kid 80051 Monkie Kidov minirobot

Stavebnicová hračka na vystavenie obsahuje polohovateľnú figúrku minirobota s pohyblivými rukami, nohami a chvostom, vlajkami a hlavou, ktorá sa nakláňa dozadu a umožňuje prístup do kokpitu. K dispozícii je aj zlatá palica, minifigúrka Monkie Kida a zostaviteľný stojan s oblakom, aby sa každý malý milovník robotov mohol po skončení hry pochváliť tvorivým minirobotom.

V krabici nájdeme 556 dielikov a minifigúrku Monkie Kida. V oficiálnom LEGO® obchode môžete túto stavebnicu dostať už od 1. januára 2024 v cene 43,99 €.

LEGO® Monkie Kid 80053 Dračí robot Mei

Polohovateľná hračka na vystavenie obsahuje robotického bojovníka s pohyblivými rukami a nohami a dodáva sa s minifigúrkami Mei a Monkie Kida a 3 nápomocnými robotmi. Stavebnica obsahuje aj zostaviteľnú hračku obláčikového bicykla a servis, raketové urýchľovače a zbrane vrátane dračieho meča, 2 ramenných vystreľovačov projektilov a zlatej palice, ako aj ďalšie herné doplnky.

Stavebnica obsahuje spolu 990 dielikov a 2 minifigúrky. V oficiálnom LEGO® obchode sa predáva od 1. januára 2024 za cenu 84,99 €.

LEGO® Monkie Kid 80054 5. výročie mesta Megapolis

Rozšíriteľná hračka má 2 330 dielikov a obsahuje ruské koleso, výťah a množstvo doplnkov. Deti čaká pôsobivá škála postavičiek vrátane minifigúrok hrdinov a zloduchov, ktoré rozprúdia nekonečné hry na postavy a rozprávanie príbehov.

S aplikáciou LEGO® Builder si deti môžu užiť jednoduché a intuitívne staviteľské dobrodružstvo. Môžu v nej približovať a otáčať svoje stavebnice v 3D rozhraní, ukladať si svoje modely a sledovať pokrok. 

Postavený model sa skladá z 2330 dielikov a v krabici nájdeme aj 15 minifigúrok. Set je dostupný od 1. januára 2024 v oficiálnom LEGO® obchode v cene 179,99 €.

Nezabudnite, že od 1. do 16. januára 2024 máte možnosť získať dva darčeky k nákupu v oficiálnom LEGO® obchode. Všetky detaily tejto ponuky ako aj sumu potrebnú na získanie som spísal v tomto článku.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *