LEGO® Domy Sveta 3 ako Augustový Darček k Nákupu !

LEGO® nám v auguste prináša ďalší zaujímavý darček k nákupu – 40594 Domy sveta 3. Tento set je možné získať v termíne od 11. do 27 augusta pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode alebo e-shope za aspoň 250 €.

LEGO 40594 Domy sveta 3

Tento špeciálny set je tretím dielom z kolekcie Domy sveta a prichádza ako súčasť plánovaných štyroch setov. Pokračuje v úspešnej tradícii predchádzajúcich setov 40590 Domy sveta 2 (apríl) a 40583 Domy sveta 1 (január). Tie boli inšpirované juhoamerickou a severoamerickou architektúrou. Posledný štvrtý dom sveta by mal prísť na konci roku 2023 v októbri alebo novembri.

LEGO 40594 Domy sveta 3

Čo môžeme očakávať od tohto nového setu? Inšpiráciu v tradičnej architektúre Švajčiarska. Pýši sa rôznymi farebnými motívmi a výrazným architektonickým dizajnom, konečne v európskom štýle.

Vďaka modulárnej konštrukcii môžeme set kombinovať aj s inými domami zo série. Postavený dom meria 11 cm na výšku, 9 cm na šírku a 8 cm do hĺbky.

LEGO 40594 Domy sveta 3

Zo zadnej časti je dom otvorený takže si vieme vychutnať zariadenie interiéru. Z vonka nás zaujmú okná z okenicami a parapety s kvetináčmi v pravom alpskom štýle.

LEGO 40594 Domy sveta 3

Ale to nie je všetko! Okrem súpravy 40594 Domy sveta 3 máme pre vás ďalšiu skvelú správu. Ak od 11. do 31. augusta nakúpite sety LEGO® DREAMZzz™, NINJAGO®, City, Friends, Monkie Kid™ alebo Harry Potter v hodnote aspoň 40 €, dostanete aj polybag 30636 Útek pred pavúkom: Z-Blob a Bunchu (Z-Blob and Bunchu Spider Escape). To je skvelá príležitosť rozšíriť svoju zbierku s týmito zaujímavými malými stavebnicami.

LEGO 30636 Útek pred pavúkom: Z-Blob a Bunchu

Tento polybag k novopredstavenej téme Dreamzzz je skvelým setom na hranie pre deti ktoré sa neboja malých potvor a Kráľa nočných môr.

LEGO 30636 Útek pred pavúkom: Z-Blob a Bunchu

LEGO® 40594 Domy sveta 3 je novým prídavkom do kolekcie Domov sveta a môže byť vaše za nákup vo výške viac ako 250 € v oficiálnom obchode LEGO. Nezabudnite tiež využiť šancu na získanie polybagu 30636 Útek pred pavúkom: Z-Blob a Bunchu (Z-Blob and Bunchu Spider Escape) pri nákupe LEGO® DREAMZzz™, NINJAGO®, City, Friends, Monkie Kid™ alebo Harry Potter setov vo výške aspoň 40 €.

Takže ak chcete rozšíriť svoju stavebnicovú zbierku o nové a zaujímavé kúsky, teraz je ten správny čas to urobiť.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *