LEGO® Deň Star Wars (May the 4th) – zľavy na alza.sk a mall.sk

Okrem ponuky ku Dňu Star Wars na oficiálnej LEGO® stránke prinášajú aj niektoré slovenské eshopy zľavnené stavebnice Star Wars v termíne od 29. apríla do 5. mája. Ak sa chystáte nakupovať LEGO® Star Wars novinky, ktoré vychádzajú v máji alebo len chcete využiť akciové ceny na zľavnené stavebnice, nemali by ste zabudnúť ani na dvoch najväčších hráčov na slovenskom trhu alza.sk a mall.sk.

Zľavy na LEGO® Star Wars stavebnice ku dňu Star Wars (May the 4th)

Zľava na alza.sk v hodnote 10%
Zľava na alza.sk v hodnote 10%

Alza na svojom eshope ponúka plošné zľavy na rôzne Star Wars produkty v hodnote 10%, stačí pri nákupe v nákupnom košíku zadať kód SWDAY10. Táto zľava sa teda týka aj väčšiny LEGO® Star Wars stavebníc. Celú ponuku zľavnených LEGO® Star Wars stavebníc nájdete tu. V čase písania článku bolo v zozname zľavnených setov spolu 38 LEGO® Star Wars stavebníc.

Nižšie zdieľam svoj zoznam stavebníc, ktoré sa podľa mňa oplatí kúpiť v zľavnenej ponuke.


Zľava na mall.sk v hodnote 20%
Zľava na mall.sk v hodnote 20%

Na eshope mall.sk prebieha podobná akcia s tým rozdielom, že ponúkajú 20% zľavu na vybrané LEGO® Star Wars stavebnice s kupónom LEGOSTARWARS20 od 29. apríla do 5. mája 2024. Dobrá správa je, že aj niektoré novovydané sety boli zaradené a teda ich môžete získať v zaujímavej cene nižšej oproti predajnej cena na lego.com.


Nezabudnite, že od 1. do 5. mája 2024 prebieha akcia ku Dňu Star Wars – May the 4th. Okrem vydania úplne nových LEGO® Star Wars stavebníc na Vás čakajú aj zľavy na vybrané Star Wars sety, nové darčeky k nákupu ale aj iné špeciálne ponuky. Všetko dôležité pre správne rozhodnutie som spísal do článku LEGO® Star Wars deň (May the 4th) 2024 – Všetky dôležité informácie!

Ak Vás zaujíma, ktoré nové LEGO® stavebnice prichádzajú v májovom alebo inom termíne v roku 2024, kliknite na túto stránku.


Ak chcete vedieť, ktoré nové stavebnice vyšli a vychádzajú v roku 2024, ich kompletný zoznam nájdete na tomto odkaze.

Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *