Dve nové LEGO® exkluzívne vesmírne stavebnice v predaji od 1. mája 2024 v oficiálnom LEGO® obchode!

V máji sme od LEGO® dostali hromadu nových stavebníc, aj keď dominantnou bola téma oslavy Dňa Star Wars a taktiež výročie 25 rokov začiatku spolupráce LEGO® a Star Wars. Potichu a bez veľkých ovácií prišli do ponuky oficiálneho LEGO® obchodu aj dva nové vesmírne sety exkluzívne pre LEGO® obchod.

Obidve nové stavebnice sa sústredia na vesmírnu tématiku a konkrétne na mimozemský život. LEGO® 40715 Skupinka mimozemšťanov a LEGO® 40716 Mimozemská planéta sú dostupné v oficiálnom LEGO® obchode od 1. mája 2024 za cenu 13,49€. Obidva modely sú podobne veľké a majú približne rovnaký počet kociek.

Vyzerá to tak, že spoločnosť LEGO® nepoľavuje so zameraním na vesmír v roku 2024 a každý mesiac vydáva do sveta nové a nové vesmírne stavebnice.

LEGO® 40715 Skupinka mimozemšťanov

LEGO 40715 Skupinka mimozemšťanov
LEGO® 40715 Skupinka mimozemšťanov

Stavebnica plná galaktického herného potenciálu obsahuje šesť postavičiek mimozemšťanov, jednu minifigúrku LEGO® a parádne vesmírne vozidlo. Milovníci vesmíru sa môžu skamarátiť s mimozemšťanmi, ktorí majú nové dieliky s očami a tvárou, a potom objaviť ďalšie úžasné doplnky. Vďaka vysielačke, kyslíkovej nádrži a ďalším prvkom sa intergalaktické dobrodružstvo nemusí nikdy skončiť.

Zoznámte sa so šiestimi postavami mimozemšťanov, ktorí sú ozdobení novými dielikmi s tvárou a očami. Model obsahuje minifigúrku LEGO®, ktorá je oblečená vo vesmírnom skafandri aj vesmírne vozidlo, do ktorého si môže sadnúť.

Podrobnosti

 • Číslo setu: 40715
 • Vek: 7+
 • Počet dielikov: 181
 • Počet minifigúrok: 1
 • Dátum vydania: 1. Máj 2024
 • Oficiálna predajná cena: 13,49€


LEGO® 40716 Mimozemská planéta

LEGO 40716 Mimozemská planéta
LEGO® 40716 Mimozemská planéta

Model na hry plné mimozemskej zábavy obsahuje dve časti a tri figúrky mimozemšťanov. Deti si zamilujúobjavovanie jedinečných tvárí mimozemšťanov s novými dielikmi očí a potom môžu použiť model a rozšíriť ním iné stavebnice zo sérií LEGO® Friends a LEGO® City s vesmírnou tematikou. Intergalaktickým dobrodružstvám sa medze nekladú!

Obsahuje dve planéty mimozemšťanov, ktoré možno ozdobiť vegetáciou a kryštálovými prvkami. Deti sa zoznámia s tromi postavičkami mimozemšťanov, ktorých jedinečné tváričky zdobia nové dieliky s očami.

Podrobnosti

 • Číslo setu: 40716
 • Vek: 7+
 • Počet dielikov: 206
 • Počet minifigúrok: 0
 • Dátum vydania: 1. Máj 2024
 • Oficiálna predajná cena: 13,49€


Nezabudnite, že od 1. do 5. mája 2024 prebieha akcia ku Dňu Star Wars – May the 4th. Okrem vydania úplne nových LEGO® Star Wars stavebníc na Vás čakajú aj zľavy na vybrané Star Wars sety, nové darčeky k nákupu ale aj iné špeciálne ponuky. Všetko dôležité pre správne rozhodnutie som spísal do článku LEGO® Star Wars deň (May the 4th) 2024 – Všetky dôležité informácie!

Ak Vás zaujíma, ktoré nové LEGO® stavebnice prichádzajú v májovom alebo inom termíne v roku 2024, kliknite na túto stránku.


Ak chcete vedieť, ktoré nové stavebnice vyšli a vychádzajú v roku 2024, ich kompletný zoznam nájdete na tomto odkaze.

Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *