LEGO® Star Wars 30685 Stíhačka TIE Polybag

Nový polybag LEGO® Star Wars k výročiu 25 rokov spojenia značiek LEGO® a Star Wars bol odhalený. LEGO® Star Wars 30685 Stíhačka TIE polybag prichádza tematicky k vydaniu najnovšieho modelu z Ultimate Collector Series LEGO® Star Wars 75382 Stíhačka TIE, ktorý príde do predaja už 1. mája 2024.

Jedná sa iba o druhý model Stíhačky TIE v zmenšenej mierke v sáčku. Prvýkrát sme mohli vidieť malý model Stíhačky TIE pred dvadsiatimi rokmi. Rozdiely v dizajne týchto dvoch modelov nie sú veľké, predsalen sa ale nejaké nájdu. Napríklad vrchný poklop sa zmenil zo štvorcového dielika na okrúhly aby viac dotváral oválny dizajn modelu TIE.

LEGO Star Wars 30685 Stíhačka TIE polybag
LEGO® Star Wars 30685 Stíhačka TIE polybag

Samotný sáčik kopíruje dizajn nových krabíc setov s pozadím so svetlomodrými kockami a logom 25 rokov Star Wars. Zatiaľ ale nie je jasné, ako sa budeme môcť k tomuto modelu dostať. Polybagy sa väčšinou nedajú kúpiť v oficiálnom LEGO® obchode. Niekedy ich nájdeme u partnerských predajcov LEGO® kociek. Keďže sa blíži sviatok Dňa Star Wars, je možné, že tento polybag príde buď ako darček k nákupu alebo ako odmena pre LEGO® Insiders za Insiders body.

LEGO Star Wars 30685 Stíhačka TIE polybag
LEGO® Star Wars 30685 Stíhačka TIE polybag

Pre kompletný zoznam zatiaľ ohlásených stavebníc vychádzajúcich v roku 2024 podľa mesiacov navštívte túto stránku.


Momentálne je v oficiálnom LEGO® obchode možnosť získať dva nové Darčeky k nákupu. LEGO® 40684 Obchod s ovocím bude dostupný zadarmo pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode v termíne od 15. do 25. apríla 2024 alebo do vyčerpania zásob. Jediná podmienka je nakúpiť v obchode za aspoň 200€ a samozrejme treba mať LEGO® Insiders účet, ktorý je ale zdarma a jeho založenie je otázkou niekoľkých minút.

LEGO® 30666 Darčekové zvieratká a Šípková Ruženka a lesné ihrisko môžete získať v termíne od 15. do 29. apríla pri nákupe niektorej stavebnice z tém LEGO® Friends, LEGO® Animal Crossing, LEGO® Disney Princezné, LEGO® Creator 3v1 alebo LEGO® Dreamzzz v hodnote aspoň 50€.


Ak chcete vedieť, ktoré nové stavebnice vyšli a vychádzajú v roku 2024, ich kompletný zoznam nájdete na tomto odkaze.

Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *