LEGO® Star Wars nová kniha s názvom The Force of Creativity k predobjednaniu 1. mája 2024

Spoločnosť LEGO® pri príležitosti dňa Star Wars 2024 (May the 4th) a 25. výročia spojenia značiek LEGO® a Star Wars prinesie zaujímavú, aj keď dosť drahú knihu s názvom The Force of Creativity. Kniha bude dostupná v oficiálnom LEGO® obchode od 20 júla 2024 ale predobjednať si ju môžete už skôr a to 1. mája. Oficiálna predajná cena je neuveriteľných 149,99€.

The Force of Creativity
The Force of Creativity

Táto 312 stranová príručka svetom LEGO® Star Wars obsahuje okrem iného aj exkluzívne rozhovory s viac ako päťdesiatkou dizajnérov z firmiem LEGO® Group a Lucasfilm. V nich sa dočítame množstvo zákulisných informácií ohľadom vydaných stavebníc LEGO®, videohier ale aj iných produktov spojenia LEGO® Star Wars.

The Force of Creativity
The Force of Creativity

Ďalej môžeme očakávať aj detailne opísaný príbeh LEGO® Star Wars a to od tvorby prvých prototypov stavebníc až po návrhy tých najznámejších dizajnov stavebníc. Kniha príde aj s ochranným puzdrom a exkluzívnou časovou kapsulou – truhlicou so suvenírmi LEGO® Star Wars. Tu nájdeme napríklad zaujímavé návody na stavbu alebo farebnú kartónovú repliku pozvánkovej škatule na Veľtrh Hračiek z roku 1999.

The Force of Creativity
The Force of Creativity

Okrem iného tu nájdeme aj pohľadnicu s prvým logom LEGO® Star Wars z roku 1999 alebo nevydanú minifigúrku Zam Wessel alebo nevydaný animovaný scenár. Na zverejnených obrázkoch môžeme vidieť aj niekoľko prototypov rôznych LEGO® Stavebníc.

The Force of Creativity
The Force of Creativity

Kniha The Force of Creativity má miery 26 cm na 31 cm. Na obale knihy je zobrazený Millennium Falcon a samotná kniha má na obálke Imperiálny Hviezdny Deštruktor. Celkovo obsahuje kniha prierez zaujímavou históriou a informáciami, ktoré doteraz neboli nikde zverejnené. Od zrušených figúrok po prototypy obľúbených modelov zo sveta Hviezdnych Vojen.

The Force of Creativity
The Force of Creativity

Aj keď kniha vychádza už 1. mája 2024, jej predobjednanie sa bohužiaľ nebude počítať na dosiahnutie nových LEGO® Star Wars darčekov k nákupu, ktoré prídu pri príležitosti Dňa Star Wars. Ak sa teda budete chcieť kvalifikovať pre niektorý z darčekov, musíte si vybrať klasickú LEGO® stavebnicu z témy Star Wars.

Kniha The Force of Creativity bude dostupná na predobjednanie už 1. mája 2024 s dátumom vydania 20. júl 2024. Cena tejto zaujímavej knihy bola stanovená na 149,99€.

Okrem tejto knihy očakávame v máji aj niekoľko nových LEGO® Star Wars stavebníc: LEGO® Star Wars 75381 Droideka, LEGO® Star Wars 75378 Barc Speeder Escape, LEGO® Star Wars 75383 Sith Infiltrator Dartha Maula, LEGO® Star Wars 75382 Stíhačka TIE alebo LEGO® Star Wars 75380 Mos Espa Podrace Diorama či LEGO® Star Wars 40676 BrickHeadz Skrytá Hrozba.

Pre kompletný zoznam zatiaľ ohlásených stavebníc vychádzajúcich v roku 2024 podľa mesiacov navštívte túto stránku.


Momentálne je v oficiálnom LEGO® obchode možnosť získať dva nové Darčeky k nákupu. LEGO® 40684 Obchod s ovocím bude dostupný zadarmo pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode v termíne od 15. do 25. apríla 2024 alebo do vyčerpania zásob. Jediná podmienka je nakúpiť v obchode za aspoň 200€ a samozrejme treba mať LEGO® Insiders účet, ktorý je ale zdarma a jeho založenie je otázkou niekoľkých minút.

LEGO® 30666 Darčekové zvieratká a Šípková Ruženka a lesné ihrisko môžete získať v termíne od 15. do 29. apríla pri nákupe niektorej stavebnice z tém LEGO® Friends, LEGO® Animal Crossing, LEGO® Disney Princezné, LEGO® Creator 3v1 alebo LEGO® Dreamzzz v hodnote aspoň 50€.


Ak chcete vedieť, ktoré nové stavebnice vyšli a vychádzajú v roku 2024, ich kompletný zoznam nájdete na tomto odkaze.

Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *