Nový LEGO® Darček k nákupu pre milovníkov Vesmíru prichádza vo februári 2024.

Inšpirované klasickými vesmírnymi setmi minulého stroročia nám LEGO® vo februári prináša Darček k nákupu v podobe stavebnice 40712 Štartovacia plocha pre mikroraketu.

Nový darček k nákupu prichádza po skončení valentínskeho 40679 Krabička lásky, ktorý bol dostupný práve cez sviatok svätého Valentína.

40712 Štartovacia plocha pre mikroraketu dostane každý, kto nakúpi v oficiálnom LEGO® obchode produkty v hodnote aspoň 200 €. Suma pre získanie modelu nie je malá, ak ale plánujete kúpu niektorého z väčších setov, tento darček si nenechajte ujsť.

Stavebnicu môžete získať od 16. do 25. februára 2024 ak ste členom programu LEGO® Insiders (v minulosti VIP program). Pre ostatných, ktorý nie sú členom Insiders programu, bude set dostupný od 19. februára. Ak by ste sa nevedeli rozhodnúť, ktorou stavenicou sa kvalifikovať na darček, pripomínam že táto akcia platí aj pri predobjednávke nových setov vychádzajúcich v marci 2024.

Medzi zaujímavé novinky patria napríklad sety z témy Star Wars 75375 Millennium Falcon, 75379 R2-D2, LEGO® Technic 42171 Mercedes-AMG F1 W14 E Performance alebo niektorú z noviniek série Icons ako LEGO® Icons 10330 McLaren MP4/4 a Ayrton Senna.

Stavebnica 40712 Štartovacia plocha pre mikroraketu je inšpirovaná klasickými vesmírnymi setmi z rokov 1978 až 1983. V krabici nájdeme 325 dielikov a 2 minifigúrky vesmírnych bábätiek (Space babies). Samotný model sa skladá zo štyroch mikromodelov. Máme tu Štartovaciu plochu a vesmírnu stanicu pre raketu inšpirované setom 920 Alpha-1 Rocket Base. Nájdeme tu aj raketové dopravné vozidlo a vesmírnu loď Space patrol.

Spoločnosť LEGO® v roku 2024 kladie dôraz a pozornosť na spojenie témy Vesmír, ktorá je tento rok silná v počte nových vydaných a plánovaných stavebníc, s retro setmi ktoré boli v minulosti populárne a obľúbené. Pravdepodobne môžeme očakávať viac takýchto spojení v priebehu celého roka.

Darček k nákupu 40712 Štartovacia plocha pre mikroraketu bude dostupný v oficiálnom LEGO® obchode od 19. do 25. februára pri nákupe tovaru za aspoň 200 €. Pre členov programu LEGO® Insiders bude možnosť získať darček už od 16. februára.

Okrem spomínaného darčeka k nákupu máme možnosť získať ešte jeden darček vo februári. Ten sa ale vzťahuje iba na sety LEGO® Duplo. LEGO® Duplo 30673 Moja prvá kačička je darček k nákupu pri online objednávke LEGO® Duplo v hodnote minimálne 40 €. Táto akcia platí v termíne od 15. do 29. februára alebo do vyčerpania zásob.

Na našej stránke nájdete aj zoznam všetkých LEGO® setov, ktoré vychádzajú v roku 2024 zoradených podľa mesiacov. Tu nájdete aj všetky LEGO® sety vychádzajúce vo februári 2024.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *