Valentínsky LEGO® Darček k nákupu pre rok 2024 bol predstavený

Spoločnosť LEGO® sa začína pripravovať na sviatok svätého Valentína v roku 2024 a postupne sa k nám dostávajú nové informácie. Vyzerá to tak, že tento rok bude k nákupom v období okolo Valentína k dispozícii nový darček k nákupu (GWP) v podobe setu 40679 Love gift box.

Z dostupných obrázkov vidíme, že sa jedná o psa Shiba Inu, ktorý sedí vo vnútri krabice a pri sebe má bonboniéru, kvety a balón v tvare srdca. Na zadnej strane krabice vidíme, že stavba psa a krabice nie je spojená a pes sa teda dá oddeliť. To nám dáva možnosť ukryť v ružovej krabici náš vlastný darček. Okrem toho môžeme psíkovi vymeniť oči a tým zmeniť jeho výraz. Na balónik môžeme pripnúť jeden z dvoch nápisov o láske, ktoré nájdeme vo vnútri krabice.

Spoločnosť LEGO® dokonca aj upravilo svoju domovskú stránku, na ktorej láka na nákup rôznych kvetov a rastlín z botanickej kolekcie ako aj iných kvetín napríklad z témy LEGO® Icons.

Posledné, čo nám chýba, sú informácie o dátume a čase trvania akcie. Tie zatiaľ nevieme, ale budeme informovať hneď ako LEGO® zverejní viac. Taktiež zatiaľ neprišla informácia o sume, za ktorú sa bude darček dostávať.

Ešte jedna zaijímavá informácia ohľadom kamenných LEGO® obchodov. Často ponúkajú oficiálne LEGO® obchody stavebnice zdarma a podľa informácií bude v období sviatku Valentína LEGO® rozdávať Valentínske srdce z kociek LEGO®.

Toto srdce si bude môcť postaviť a zobrať domov každý, kto príde vo vybrané dni v dvojhodinovom intervale do oficiálneho LEGO® obchodu. Akcia trvá do vypredania zádob a v rôznych štátoch bude trvať v rôznych časoch.

  • vo Veľkej Británií 10.2.2024 od 10:00 do 12:00 a 11.2.2024 od 12:00 do 14:00 miestneho času
  • v USA v dňoch 10. a 11.2.2024 od 12:00 do 14:00 miestneho času
  • v Európe v dňoch 7. a 8.2.2024 od 15:00 do 17:00 miestneho času

Slovenska sa pravdepodobne táto akcia týkať nebude, najbližšie oficiálne LEGO® predajne sú vo Viedni alebo Prahe a tam by tieto akcie mali platiť.

Nezabudnite, že do 31.1.2024 stále môžete dostať v oficiálnom LEGO® obchode darček k nákupu LEGO® setov v podobe 40611 Rok draka pri nákupe za aspoň 85 €.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *