Dva nové LEGO® Star Wars sety prišli do ponuky v januári 2024!

Keďže už tradične je silný mesiac pre LEGO® Star Wars máj (Štvrtý máj je deň Star Wars), v januári sme sa dočkali iba dvoch menších setov. Prichádza nový bojový balíček v podobe setu 75372 Bojový balíček Klonového vojaka a Bojového droida. Druhým je set založený na seriáli Dobrodružstvá malých Jediov, 75384 Crimson Firehawk.

Zoznam všetkých LEGO® Star Wars setov vychádzajúcich 1. januára 2024

LEGO® Star Wars 75372 Bojový balíček Klonového vojaka a Bojového droida

Obsahuje 4 minifigúrky LEGO® Star Wars a 5 figúrok LEGO® – Klonový Shock Trooper, 3 Klonoví vojaci, 3 Bojoví superdroidi a 2 Bojoví droidi – s kultovými zbraňami na akčnú hru. Táto stavebnica LEGO® takisto obsahuje spídrovú motorku Star Wars s vystreľovačmi pre dvoch Klonových vojakov a zostaviteľnú hračkársku spídrovú motorku STAP pre Bojového droida. Tridroid s 3 vystreľovačmi a obranný stĺp s vystreľovačom vám dodá ešte viac kreatívnych možností hry. LEGO® Star Wars 75372 Bojový balíček Klonového vojaka a Bojového droida si môžete kúpiť v oficiálnom LEGO® obchode za 27,99 € od 1. januára 2024.


LEGO® Star Wars 75384 Crimson Firehawk

Model má podložku so štartovacou kockou, ktorá dodá deťom istotu do stavania a pomôže im začať, a v lodi je miesto pre všetky 3 proložené postavyStar Wars (minifigúrky LEGO® Nash Durango a Nubs, a figúrka droida RJ-83 LEGO®) v kokpite. Stavebnica obsahuje aj zostaviteľnú hračkársku spídrovú motorku Star Wars , ktorá sa vojde dovnútra hviezdnej lode, plus malý trh pre kreatívnu hru.

Veľkým sklamaním tohto setu je jeho cena. za 136 dielikov a dve minifigúrky si LEGO® pýta neuveriteľných 52,99 € a neviem si predstaviť, kto si za túto sumu set kúpi. Veď pri cenovke okolo 50 € je už na výber množstvo lepších alternatív. Ak by bola súťaž o najnezmyselnejší a najhorší LEGO® set roka, tu je jasný kandidát. LEGO® Star Wars 75384 Crimson Firehawk nájdete v oficiálnom LEGO® obchode za cenu 52,99 € od 1. januára 2024.

Nezabudnite, že v termíne od 20. do 24. januára 2024 je pre všetkých členov programu LEGO® Insiders pri nákupe v oficiálnom LEGO® obchode možné získať dvojnásobnú porciu LEGO® Insiders bodov. Viac informácií som spísal v tomto článku.


Kúpou LEGO® setov cez affiliate linky v článku podporíte stránku olegu.sk malou sumou, ktorú použijeme na financovanie hostingu a iných výdavkov spojených s prevádzkou stránky.

Dúfam že sa Vám článok páčil. Ďalšie recenzie skvelých LEGO® setov nájdete v našej databáze recenzii. Pravidelne zverejňujeme aj všetky novinky zo sveta LEGO®.

Pre všetky novinky z LEGO® sveta nezabudni sledovať náš Instagram a Facebook kde uverejňujeme pravidelne nové články!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *